K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz Ameliyat

İki yigenimde de bu operasyon oldu.kulaga tup takildi.kalici işitme kaybı olmasi riski vardı.genel anestezi almıştı bizim çocuklar.durumlari şimdi gayet iyi .alerjik çocuklardi aynı zamanda.kulaktaki sıvı sürekli kalıyordu,kurumuyordu.

Oğlum ateşlenince sağlık ocağına götürdüm. Doktor kulakları çok kızarık, çok iltihap var, kulak zarı patlayabilir, yeğenimin patladı filan dedi. Ağlaya ağlaya KBB gittim. Çok korktum. KBB ye durumu anlatınca güldü.

KBB kulak zarı patladı demeden inanmayın. Bilmiyorum KBB ye gittiniz mi? Bizim kbbci kulakfa enfeksiyon görüntüsünü bazen patladı olarak değerlendiriyorlar dedi.

Aynısı halamın da başına gelmişti.
Gecmis olsun.Cocuk doktoru baya iltihapli ve patlamis dedi.bugun saglik ocagina goturdum baya kizarik dedi.Kizimn agrisi hala devam ediyor.Kbb daha gitmedik en yakin zamanda randevumuz vr egitim ve arastirma hastanesinde .insallh ilacla gecicek bir durumdur.tesekkurler cvbiniz icin

İki yigenimde de bu operasyon oldu.kulaga tup takildi.kalici işitme kaybı olmasi riski vardı.genel anestezi almıştı bizim çocuklar.durumlari şimdi gayet iyi .alerjik çocuklardi aynı zamanda.kulaktaki sıvı sürekli kalıyordu,kurumuyordu.
Kizimnda ilaca ragmen gecmiyor agrisi bikac gundur diger kulagida agrimaya basladi bilemiyorum.cevabiniz icin tesekkrler

Gecmis olsun.Cocuk doktoru baya iltihapli ve patlamis dedi.bugun saglik ocagina goturdum baya kizarik dedi.Kizimn agrisi hala devam ediyor.Kbb daha gitmedik en yakin zamanda randevumuz vr egitim ve arastirma hastanesinde .insallh ilacla gecicek bir durumdur.tesekkurler cvbiniz icin
Merhabalar ben de aynı durumdayım çocuğunuz inşallah iyileşmiştir süreç nasıl geçti ?

X