Ameliyat sonrası Klitoris çıkıntısı

Herkese merhaba 6 ay önce hudoplast ameliyatı oldum ve iliyeşmem süreci bitti ama şuanda klitoris ucu açıkta kaldı doktor geri çekileceğini söyledi Baska türlü müdahale etme şansım yok zarar verir dedi aynı durumda olup ameliyat olan var mı
Merhabaha benimde açıkta kaldı iki ucunda da top gibi kaldı böyle sivilce gibi sizde durum nedir

Klitoris ucunun açıkta kalması durumunu araştırmalarım sonucunda en merak ettiğim şeydi . Ve normali bu mu yoksa bir hata mı var şeklinde sorgulamalarım oldu . doktorla yaptığım ön görüşmede görseller üzerinden bu açıkta kalan kısım bu insanlarda hassasiyet oluşturmuyor mu benim şu an ki durumum bile kapalı olmasına ragmen sürtünmeden kaynaklı hassasiyet olusturuyor bir de bu şekilde olması beni mahvederdi demiştim . Doktor yapıdan yapıya fark var herkes için farklı . anotomik yapıları gereği onlar rahatsız olmazlar hassasiyet oluşmuyor onlarda ama sen de bu şekilde açıkta bırakılırsa evet dediğin gibi olur hassasiyet oluşur demişti. Hassasiyet çamasıra denk gelme durumunuz ne peki ?
Merhaba benimde aynı sekilde ucunda topcuk var iki tane ve agrı yapıyor ve klitorisim açıkta sizde durum nedir

X