Ameliyat sonrası dikiş problemi

merda9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2021
199
44
23
Kızlar merhaba bugün pansuman yaparken fark ettim dikiş yerim direk belli oluyor normalde göğüs katlantısının aşağısında olması gerekmiyor mu yoksa ödemden mi Şuan böyle belliler ? Henüz ameliyat dahil 6. Günüm bir kaç arkadaştan fikir aldım ödemden olduğunu söylediler bir kaç aya düzelmiş meme kendini aşağı saldıkça bazı arkadaşlarda da böyle görüntü hiç oluşmamış hep göğüs katlantısında kalmış :/ fikriniz nedir bu dikişler böyle gözükür mü hep
IMG_7541.jpeg

Proteziniz çok yukarda meme ucunuz aşağıda kalmış benimde 9. Günüm ama böyle bir görüntüm yok. 275cc kas altı mentor takıldı

Kızlar merhaba bugün pansuman yaparken fark ettim dikiş yerim direk belli oluyor normalde göğüs katlantısının aşağısında olması gerekmiyor mu yoksa ödemden mi Şuan böyle belliler ? Henüz ameliyat dahil 6. Günüm bir kaç arkadaştan fikir aldım ödemden olduğunu söylediler bir kaç aya düzelmiş meme kendini aşağı saldıkça bazı arkadaşlarda da böyle görüntü hiç oluşmamış hep göğüs katlantısında kalmış :/ fikriniz nedir bu dikişler böyle gözükür mü hep Eki Görüntüle 3369629
inecektir merak etmeyin dokunuz olmadıgı için öyle 6 ayı beklemeniz lazım ödem ve ptotezin yerine oturması için

Umarım öyle olmuştur.Görüntü tuhaf geldi benimkinde katlanma oldu bildiğiniz karşıdan fotoğraf çektiğimde dikişler gözükmüyor
Büyük ihtimal benim hiç dokum olmadığı için ilk günlerde aşırı yapay bir görüntü vardı Şuan çok daha iyi dikiş yerleri neredeyse aynadan gözükmüyor onlarda zaten ödemler tamamen inince gözükmeyecekmiş

Büyük ihtimal benim hiç dokum olmadığı için ilk günlerde aşırı yapay bir görüntü vardı Şuan çok daha iyi dikiş yerleri neredeyse aynadan gözükmüyor onlarda zaten ödemler tamamen inince gözükmeyecekmiş
Ayrık probleminiz de geçmiş sanırım değil mi, doktordan memnun kaldınız mı, ne kadar ödediniz? teşekkürler

Ayrık probleminiz de geçmiş sanırım değil mi, doktordan memnun kaldınız mı, ne kadar ödediniz? teşekkürler
Göğüslerimde çatal görüntüsü yok tabi ama bu konudaki fotoğraf kadar ayrık değiller zaten bu bizim yapımızla ilgili birşeymiş ayrıklığı yumuşayınca dekolte görüntüsü verebilirmişim doktordan memnunum özellikle asistanları çok ilgiliydi ben yılbaşı öncesi 60.000tlye anlaşmıştım

X