Ameliyat sonrası ağır kaldirma

fifime

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2024
32
11
35
Kizlar 25 ocakta meme büyütme ameliyatı oldum ikiz çocuklarım var 18 aylık biraz hastalar bu ara sürekli kucak istiyolar ve bende hep kucağımda gezdiriyorum bı sorun olurmu hala memislerim çok hassas dokununca aciyo

Kizlar 25 ocakta meme büyütme ameliyatı oldum ikiz çocuklarım var 18 aylık biraz hastalar bu ara sürekli kucak istiyolar ve bende hep kucağımda gezdiriyorum bı sorun olurmu hala memislerim çok hassas dokununca aciyo
Benden bir hafta önce ameliyat olmuşsunuz. Şuan poşet yada bir şey taşırken zorlanıyorum ve doktorum dikkat etmem gerektiğini söyledi. Bebekleriniz de kıyamam küçükler size ihtiyaçları var ☺️ tedbiri elden bırakmayın bence iyileşme zaman alıyor 🙂

Benden bir hafta önce ameliyat olmuşsunuz. Şuan poşet yada bir şey taşırken zorlanıyorum ve doktorum dikkat etmem gerektiğini söyledi. Bebekleriniz de kıyamam küçükler size ihtiyaçları var ☺️ tedbiri elden bırakmayın bence iyileşme zaman alıyor 🙂
Evet iyileşme bayağı uzun suruyo malesef ben biran önce olup bitcek hayat devam etcek zannederken öyle olmuyomus 😌 hala sırt üstü yatiyorum hassasiyet ve ara ara batma tarzı acı oluyo sizde durumlar nasıl

Bende cocugum 1 bucuk yasindayken ameliyat oldum. Sadece 10 gün annem yardımcı oldu. Sonrasında hep kucagima almak zorunda kaldım cok şukür birşey olmadı. Sizin neredyse 1 ay olmuş artik. Birşey olmaz ama tedbirli olun yinede korsenizi takmayı ihmal etmeyin agir falan kaldirirken

Evet iyileşme bayağı uzun suruyo malesef ben biran önce olup bitcek hayat devam etcek zannederken öyle olmuyomus 😌 hala sırt üstü yatiyorum hassasiyet ve ara ara batma tarzı acı oluyo sizde durumlar nasıl
Ahh ahh bende öyle sanıyordum ama iyileşme süresi sabır ve zaman istiyormuş. Aslında sırt üstü yatmak bizler için avantaj yüz kırışıklığını engelliyor 😃 hassasiyet, batma, ağrı bunlar bende de devam ediyor. Almak istediğim yeni bikinileri düşünüp kendimi motive etmeye çalışıyorum 😍

off aynı dertten muzdaribim bugün valizimi çekmek ve indirip kaldırmak zorunda kaldım malesef , çok zorlandım. Şuan koltuk altlarımda ağrı var inşallah bişey yoktur ya

Bende cocugum 1 bucuk yasindayken ameliyat oldum. Sadece 10 gün annem yardımcı oldu. Sonrasında hep kucagima almak zorunda kaldım cok şukür birşey olmadı. Sizin neredyse 1 ay olmuş artik. Birşey olmaz ama tedbirli olun yinede korsenizi takmayı ihmal etmeyin agir falan kaldirirken
Korsemle butunlestim resmen artık o da protezlerim gibi benden bı parca 😂 yinede korkuyo insan birşey olurmu diye

Ahh ahh bende öyle sanıyordum ama iyileşme süresi sabır ve zaman istiyormuş. Aslında sırt üstü yatmak bizler için avantaj yüz kırışıklığını engelliyor 😃 hassasiyet, batma, ağrı bunlar bende de devam ediyor. Almak istediğim yeni bikinileri düşünüp kendimi motive etmeye calisiyorum
İlk günlere nazaran yine çok şükür iyim şuan gözüm öyle alismiski eski halini hatırlamıyorum bile.giydigim kıyafet bile bı başka havalı duruyo 😂

merhaba ne ameliyatı olmuştunuz birde çocuğunuzu kaldırdıktan sonra bir sorun oldumu

X