Ameliyat pişmanlığı

cfb03

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2024
89
3
29
Kızlar ben kızlık zarımı amelıyat sebebı ıle kaybettım ve ılıskı yasamadım fakat benım cok enfeksıyonum ver doktorum amelıyat sonrası ılerıde zorluk yasamamam ıcın dıkımde yaptı dakat kalıcı olmasına ragmen tutmadı. Vajınal enfeksıonu olanların genelde tutmuyormus. Ne yapcam bılmıyorum. Bu ıslemı yaptırıp olumlu sonuc alan var mı yoksa gecıcı mı yaptırmalıyım bana fikir verır mısınız. Gecıcı yaptıran var mı

Mehmet bekir şen'e bir danışın derim, eskiden foruma üyeydi ama şimdi değil galiba. Detaylarıyla anlatıyorlar 2 işleminde faydasını zararını

sağlık sorunları yaşamanıza rağmen bu konuda size inanmayacak insanları hayatınıza almayabilirsiniz. kimse için oraya buraya koşturup kendinizi diktirmeyin ya hiç birşey yaşamamış olsanız bile ilk ilişkide kanamayabiliyor zaten bu bir kural değil.

Bende yaptırmıştım kalıcı tutmamisti bendede enfeksiyon vardı hep kuru tutmama rağmen , geçici düşünüyorum bende

zara bakanla da ne bilim. sağlık sebebiyle olmuş hem de.. 🫣🫣 yormayın kendinizi nolur yazık size.

X