Altın yada dolar alınır mı bilgi sahibi olanlar

Renkli bukalemun

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2017
700
722
İyi geceler kızlar
Ekonomi borsa vs hakkında pek bilgim yok elimde bir miktar TL var kendime Ait
Onu uzun vadede o şekilde tutmak istemiyorum
Ama altın dolar bu kadar yüksekken de alınır mı bilemedim
Sizce ne yapmalıyım

Artık düşme ihtimali yok hatta düğün sezonu açıldımı daha da yükselir. TL sürekli değer kaybediyor. Benimde 25 000 kadar birikimim var. Yasaklardan hemen önce geçti elime. Kuyumcular kapalı idi alamadım. 463 idi ozaman şimdi 500 olmuş galiba

Artık düşme ihtimali yok hatta düğün sezonu açıldımı daha da yükselir. TL sürekli değer kaybediyor. Benimde 25 000 kadar birikimim var. Yasaklardan hemen önce geçti elime. Kuyumcular kapalı idi alamadım. 463 idi ozaman şimdi 500 olmuş galiba
Doğru diyorsunuz bende böyle düşünüyordum eylülden beri elime para geçtikçe hep gram aldım 460/500 arası fiyattan Mart'ta çok güzel bir düşüş yaşandı bekleseydim daha fazla alabilirdim ama o riski göze alacak lüksüm yoktu
Burda da bazı hesapların yorumlarını okuyorum ve günü gelince dedikleri gibi oluyor ve şaşırıyorum o yüzden sordum

Uzun suredir kac oldu takip.edemiyorum ama ben şöyle düşünürüm
Elimdeki para oylece duracağına bir ise yarasin, tabii daha da artar mı düşer mi bilinmez diyelim altin aldiniz, düşerse zarar edebilirsiniz bu riskleri de goze almak gerekiyor. (Ytd)

Doğru diyorsunuz bende böyle düşünüyordum eylülden beri elime para geçtikçe hep gram aldım 460/500 arası fiyattan Mart'ta çok güzel bir düşüş yaşandı bekleseydim daha fazla alabilirdim ama o riski göze alacak lüksüm yoktu
Burda da bazı hesapların yorumlarını okuyorum ve günü gelince dedikleri gibi oluyor ve şaşırıyorum o yüzden sordum
Uzun vade de altın kazandırır diye düşünüyorum.

İyi geceler kızlar
Ekonomi borsa vs hakkında pek bilgim yok elimde bir miktar TL var kendime Ait
Onu uzun vadede o şekilde tutmak istemiyorum
Ama altın dolar bu kadar yüksekken de alınır mı bilemedim
Sizce ne yapmalıyım
Ben geçen yıl kasım gibiydi sanırım altın 545ken 90 gram aldım ertesi gün ciddi anlamda düştü. Şuan 402yi gördüğünü hatırlıyorum. 🤦🏻‍♀️ Ama şuan yine 500lere çıktı bozmadigim için bişey diyemiyorum 402ye kadar düşeceğini bilsem 545ken almazdım. 402,ikendaha fazla gram almış olacaktım 🤷 ama yine yükseliyor işte 545i geçene kadar bozmazsam zarar etmem geçerse kardayim ama gecermi geçer altın bu

X