Altın hesabı kullananlar

yildizperisii

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2022
353
788
Altın hesabı kullananlar biraz işleyişi anlatabilir mi? Fiziki olarak almicam, hesapta para olarak duracak. Böyle salağa anlatır gibi anlatır mısınız 🤔

Altın hesabı kullananlar biraz işleyişi anlatabilir mi? Fiziki olarak almicam, hesapta para olarak duracak. Böyle salağa anlatır gibi anlatır mısınız 🤔
mobil bankacılık hesabınızdan minimum 1 gr altın alabilirsiniz, gün içinde alış satış fiyatlarını kontrol ederek dilediğinizde satabilirsiniz. Ama yatırım yapacaksanız o parayı unutun o yüzden sizi zorlamayacak miktarda altın satın alın. İhtiyacınız olduğunda hemen bozdurup kullanmayın yanii. Benim bankam garanti, uygulamasınıb kullanımı çok kolay zaten zamanla baka baka işin uzmanı olurusnuz :)

ben bir katılım bankasının altın hesabını ve döviz hesabını 2015 den beri kullanıyorum.
kaç tl m varsa o kadarlık altın alabiliyorum.
eskiden kalan paramdan altın alırdım şimdi ise önce altınımı alıyorum kalanını harcıyorum :)

bu arada hesap açtırmak için internet üzerinden başvurmuştum, kartım kurye ile geldi. hiç banka şubesine dahi gitmedim.

ben bir katılım bankasının altın hesabını ve döviz hesabını 2015 den beri kullanıyorum.
kaç tl m varsa o kadarlık altın alabiliyorum.
eskiden kalan paramdan altın alırdım şimdi ise önce altınımı alıyorum kalanını harcıyorum :)

bu arada hesap açtırmak için internet üzerinden başvurmuştum, kartım kurye ile geldi. hiç banka şubesine dahi gitmedim.
Teşekkür ederim. Ben de açtım hesabı 1 Gr da altın aldım 🙃
kart gondericekler mi bilmiyorum 🤔(mobil üzerinden yaptım adres sormadılar)

X