Almanca Sinavina Girenlerin Sonuc Paylasim Alani

çok iyisin...teşekkürler... umarım sende iyi sonuç alırsın...:KK16:

kizlar bende b1 sinavini kazandim.simdi b2 kursuna gidiyorum 6 ay sonra da b2 sinavim var.insallah onuda kazanirim :KK55:

b2 sinavina girmis olan arkadas varmi.sinav nasil?

darisi tüm girecek arkadaslarin basina.insallah sizlerde kazanirsiniz :KK16:

kizlar bende b1 sinavini kazandim.simdi b2 kursuna gidiyorum 6 ay sonra da b2 sinavim var.insallah onuda kazanirim :KK55:

Saram almanyadami yasiyorsun,bende B1 sinavina girecegim,bana neler yaptigini anlatirmisin..tesekkür ederim.

Saram almanyadami yasiyorsun,bende B1 sinavina girecegim,bana neler yaptigini anlatirmisin..tesekkür ederim.

evet almanyada yasiyorum. sinav hlren,lesen,schreiben ve konusma bölümlerinden olusuyor.
mektup öreneginde: 2 tane konu oluyor. sen 1 tane konuyu secip yaziyorsun.benim girdigim sinavda yazdigim mektubun örenegi; birgün önceden camasirinizi kellerdaki camasir makinesinde yikiyorsunuz ve daha sonra bakiyorsunuz camasirlariniz yok.bunun icin komsulariniza bu olayi bildirmek ve kimin haberi olup olmadigi,kimin gördügünü bildiren mektubu yaziyorsunuz.

konusmada;ilk kendinizi tanitiyorsunuz.ikinci temada resim veriyolar ve sen o resimde ne görüyorsan anlatiyorsun. ücüncü temadada partnerinle plan yapiyorsunuz ve karsilikli konusuyorsunuz.partnerimle benim konum; bi tanidigimiz tatile gidiyor ve anahtari partnerime birakiyor ve o da bende yardim istiyor.tanidigimizin ciceklerini sulamada,merdivenlerini temizlemede benden yardim istiyor ve is bölüsmesi yapiyoaruz.bide anahtari kim gidip alacagina karar veriyoruz.

telc GmbH - die Europäischen Sprachenzertifikate: Startseite bu linkte b1 sinavi örnegi var.sinavin icerigi ayni sekilde :KK34:

selam arkadaslar

ben almanyada yasiyorum burada kursa gidiyorum

Kurusumun bitmesine 7 ay gibi bir süre kaldi. ama ben 6 aylik hamileyim 1,5 senedir kursum devam etmekte.

Türkiyede A1 sinavini kazandim simdide B1 sinavina girmek istiyorum

Sinava giren arkadaslardan bIlgi almak isterim...

ne güzel kazanmissin sen canim B1 sinavini

ins. bende kazanirim yaa

zor sanki biraz

Selam arkadaslar yeni üye oldum nette karsima cikti bu güzel forum.konu birhayli eski ama yarin benim sinavim var b1 almanca.evliyim 3 seneden beri almanyada yasiyorum, cocugumuz daha yok.oturum sürem ilerleyen aylarda biticek.
kendimi hazir hissediyorum heyecan var elbet hemde fazlasiyla...,

Son zamanlarda kafama takilan bir düsünce var.eger b1 sinavimi kazanamassam.oturum süremi uzatmayip, iptal edip, Türkiye ye geri dönüs gönderirlermi beni,.yada sürec nasil isliyor,esim Almanyada ben Türkiyede olmak ayri kalmak istemiyorum.esim alman vatandasi.bana yardimci ve düsüncemi acikliga kavusturursaniz cok memnun olurum.lütfen yorumlarinizi esirgemeyin cok ihtiyacim var.

Konu eski ama bende gireceğim temmuzda sınava umarım B1 alırım çünkü çok çalışıyorum.Konuşurken takılmalarım oluyor bazen,bu yüzden tereddütüm var açıkçası.

Ich warte auf meine Ergebnisse.Die sind noch nicht gekommen.Die Prüfung war sehr einfach :) :KK49:
Ich hoffe dass die Ergebnisse am September kommt.
:dua:

X