Alix Avien Kullananların Yorumları

Artemis17

İzmir guzeli
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2011
205
61
Fiyatları ortalama diyeceğimiz düzeyde olan bu markanın magic mascara adlı ürününü ve rujlarını kullandım.Rujları da gercekten cok guzel kaliteli.Parlatıcısı yapış yapış durmuyor üstelik ruju da oldukça koyu kıvamlı :) Tavsiye ettiğim kaliteli ve eski bir kozmetik markası :KK34:

katılıyorum siyah göz kalemini kullanıyorum hem yumuşak uçlu rahat sürülüyor ve rengini iyice veriyor. hemde kolay kolay akmıyor

bende de bu markanın birkaç tane ojesi ve siyah likit eyelinerı var. hepsinden memnunum. özellikleri ojeleri çok güzel, kıvamı ve parlaklığı hoşuma gidiyor

bi tane rujunu aldımm 22 yee çok kötü çıktııı hep sim renk yoktuv pişman ols-dum ojeleri iyy

Ojelerini kullandım pek iyi diyemeyeceğim.Tırnak hatalarını çok belli ediyorlar ve fazla dayanıklı değiller.Tonları güzel ama...Bir parlatıcısını alıcaktım yoktu eski seride mi bilemiyorum çok güzeldi lip gloss u no 794 altın sarısı gibi bi ton..Kaplan desenli elbisemle kullanacağım....bulursam tabi :KK56:

Sadece ojelerini kullandım ve bence ojeler çok iyi.
kıvamı biraz farklı olduğu için sevmemiş olabilir bazı arkadaşlar.bence sürümü de çok daha kolay denediğim diğer markalara oranla.

beğeniyorum fakat çok pahalı :/
ya da bir yerde ben öyle gördüm..bir ruja 20 tl bence oldukça fazla :KK25:

fiyatına göre kalite bence...

ojeleri ehhh, kaş kalemi kötü.. rujundan memnun kalmıştım bi tek..

rujda ve rimelde maybellenei tek geçiyorum, fondöten de barbara fort, pudrada max factor, göz kaleminde beyu

X