Alışverişle ilgili arkadaşlar bakar mısınız 🤗

Dilekr

Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2023
642
221
25
Merhaba arkadaşlar Tofisa diye site var ordan alışveriş yapan var mı? Ürünlerin kalitesi nasıl aceba ?🤗

Çok uygun yıllardır takip ediyorum ürünleri sepete ekliyorum ama hiç alış veriş yapmadım bakalım nasıl gelecekler 😊
Güzel gelirler tabi ama bedenini iyi seç bazı kıyafetlerin kalıbı dar oluyor zaten belirtiyorlar kalıbı darsa 😊

Bende saçma gelebilir ama bu takımı denize girmek için almayı düşünüyorum sence uygunmu zaten ince bir kumaş

Eki Görüntüle 3267899
Çoook güzelmiş bence bunu denizde giyerek heba etme 😁😍normal hayatında giy deniz için güzel haşemalar var onlara bakabilirsin

yinede denizde bunu giymek istersen al kumaşı ince olsa da hemen kurumayabilir ama😊

Çoook güzelmiş bence bunu denizde giyerek heba etme 😁😍normal hayatında giy deniz için güzel haşemalar var onlara bakabilirsin

yinede denizde bunu giymek istersen al kumaşı ince olsa da hemen kurumayabilir ama😊
Evet çok güzel fiyatı da uygun zaten normalde de giyerim ya ne olacak ki denizde😊
Haşema alacağım ama öyle uzun bir tatil yapmayacağım için gerek duymuyorum 450 en uygun haşema 3 günlük tatil için değmez diye düşünüyorum kararsızım 🤦

Evet çok güzel fiyatı da uygun zaten normalde de giyerim ya ne olacak ki denizde😊
Haşema alacağım ama öyle uzun bir tatil yapmayacağım için gerek duymuyorum 450 en uygun haşema 3 günlük tatil için değmez diye düşünüyorum kararsızım 🤦
Denizdeki tuzlu sudan dolayı renklerinde solma olabiliyor bide güneşte etkiliyor tabi😊ıslanınca da üstünüze çok yapışır hemen kurumayabilir bunaltır sizi diye söyledim ama karar sizin😊💕haklısınız haşemalar pahalı bi de denize sadece bu sene mi gideceksiniz yoksa her sene gidiyor musunuz😊

Aslında şimdi baktım da trendyolda çok uygun fiyata haşemalar var 260 370 civarında 😊

Denizdeki tuzlu sudan dolayı renklerinde solma olabiliyor bide güneşte etkiliyor tabi😊ıslanınca da üstünüze çok yapışır hemen kurumayabilir bunaltır sizi diye söyledim ama karar sizin😊💕haklısınız haşemalar pahalı bi de denize sadece bu sene mi gideceksiniz yoksa her sene gidiyor musunuz😊
Teşekkürler öneriniz için 🤗Her sene gitmeye çalışıyoruz genelde

merhaba arkadaşlar haşema almayı düşünüyorum hang marka tavsaiye edrsnz
Eğer fiyatı önemli değil derseniz Manuka markasının hasemalari çok güzel ama normal fiyatta ve güzel isterseniz trendyolda Sonne's satıcısının hasemasi hem uygun hem güzel 🤗

X