Lazer Epilasyon Alex. lazerden sonra evde epilasyon cihazı önerisi?

muhabbetkusum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2016
181
77
26
Merhabalar. 2016-2019 yillari arasi ozel bir hastanede lazer epilasyon yaptirdim. Vaat edilen gibi buyuk oranda azalma var ama mesela yalnizca dizlerimde genital bolgemin yuzde 30luk bir kisminda killar cikmaya devam ediyor ayrica bel gobek ve koluma lazer yaptirmamistim bu bolgeler icin onerebileceginiz evde ipl cihazi var mı ve deneyimlerinizi paylasirsaniz sevinirim bende cok eskiden kalma silk and glide var ve ise yaramiyor.

Ben internette arastırdım uzun bır süre ve 2 ay oldu philips lumea almaya karar verdim. 4. Seansımı yaptım ve bacak kol ve koltuk altı bıtti gibi fakat bikini bölgesi cok yavas ilerliyor. Memnunum ama yüz bölgesinde bır fayda göremedim. Seanslarıma devam edıcem inşallah yüzdede bır faydası olur

Ben internette arastırdım uzun bır süre ve 2 ay oldu philips lumea almaya karar verdim. 4. Seansımı yaptım ve bacak kol ve koltuk altı bıtti gibi fakat bikini bölgesi cok yavas ilerliyor. Memnunum ama yüz bölgesinde bır fayda göremedim. Seanslarıma devam edıcem inşallah yüzdede bır faydası olur
Hangi modeli aldiniz? Bri950 istiyordum ama cok pahali ve artmaya devam ediyor.

X