Alerjik bebek

drknslhn

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2023
3
0
26
Herkese merhaba 2 bucuk aylık bebeğime süt alerjisi olabilir dedi doktor aptamil pregomin syneo verdi dene diye ama kokusu kedi maması gibi başka marka kullanıp koku sorunu yaşamayan var mı yada verirken kullandığınız yöntem

Herkese merhaba 2 bucuk aylık bebeğime süt alerjisi olabilir dedi doktor aptamil pregomin syneo verdi dene diye ama kokusu kedi maması gibi başka marka kullanıp koku sorunu yaşamayan var mı yada verirken kullandığınız yöntem
Yok bu mamaların hepsi aynı kokuyor maalesef küçük olmasa vanilya özütü falan tavsiye ederdim ama çok küçük ama şöyle avantaj var küçük olduğu için mamaya alışması daha kolay

Doktoru aradım bugün 3 gündür resmen aç getir kilosuna bakıcam dedi götürdüm 180 grm almış o kadar az yemeye raporu direk çıkardı bunu verceksin diğerleri daha ağır dedi ama gabız bugün 3 günü zorlamaya başladı mamayı hallettik bide o çıktı onu nasıl yapıcaz bilmiyorum

Bayanlar bebeğimin sut ve gıda alerjisi var Aptamil Pregomin Syneo içiyor ancak yaştan dolayı raporumuz bitti elinde bu mamadan fazla olan varsa kargo bedelini ödemek koşuluyla göndermenizi rica ederim durumum çok acil baska mama yemiyor şimdiden çok teşekkür ederim

Ben de bu mamadan kullanıyorum vanilya özü katarak alıştı şimdi de rapor çıkmıyorum maalesef size tavsiyem içine katın belki o şekilde alışır

aptamil pregomin syneo var elimde almak isterseniz gönderirim

X