Ailemle başım dertte

Aysegullerden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
1.366
299
Kafam çok karışık…
Bunun sebebi hem ailem hwm de çok sevdiğim sözlüm..
Aile olarak maddi durumu oldukça iyi olan yaşadığım ilde ailesi bilinen biriyim
Ailemde bunun bilincinde oldukları için benimle alakalk herşeyin en iyisini olmasını istiyor
ama artık dayanacak gücüm kalmadı.
Sürekli sürekli sürekli karşı tarafa karşı ilginç bir hırs içindeler gibi hissediyorum
Şöyle yapmazlarsa bizde yapmayız herşeyin usulü var seni ucuza mı kapatcaklar veya daha ne olduklarını bilmiyoruz görcez bakalım
Bakalım sana neler yapcaklar

Tarzında bir sürü cümleler duyuyorum
Napmam lazım kafam artık karışık

Valla beni ucuza kapatmaya çalışıyorlar. Benim ailem tanınmış bir aile de değil. Ona rağmen bizden kimse bunu başıma kakmıyor. Yani napalım piyasa değerinin altında elden çıkarılan ürün muamelesi görmek kırıcı. İnsan onuru diye de bı şey var. Ailen en azından senin hatırını gözetmeli

Ailen seni düşünüyor. Karşı taraf anormal bi şey yaparsa diye şimdiden korkup dillerine vurmuş olabilir.
ailemin beni düşünmesini anlıyorım ama bizde düğünün olacağı mekanları bile çok öenmli bu açıdan beklentileri karşılanmazsa ayrılacak mıyım nişanı mı atacağım

Valla beni ucuza kapatmaya çalışıyorlar. Benim ailem tanınmış bir aile de değil. Ona rağmen bizden kimse bunu başıma kakmıyor. Yani napalım piyasa değerinin altında elden çıkarılan ürün muamelesi görmek kırıcı. İnsan onuru diye de bı şey var. Ailen en azından senin hatırını gözetmeli
Gözeten yok

Kafam çok karışık…
Bunun sebebi hem ailem hwm de çok sevdiğim sözlüm..
Aile olarak maddi durumu oldukça iyi olan yaşadığım ilde ailesi bilinen biriyim
Ailemde bunun bilincinde oldukları için benimle alakalk herşeyin en iyisini olmasını istiyor
ama artık dayanacak gücüm kalmadı.
Sürekli sürekli sürekli karşı tarafa karşı ilginç bir hırs içindeler gibi hissediyorum
Şöyle yapmazlarsa bizde yapmayız herşeyin usulü var seni ucuza mı kapatcaklar veya daha ne olduklarını bilmiyoruz görcez bakalım
Bakalım sana neler yapcaklar

Tarzında bir sürü cümleler duyuyorum
Napmam lazım kafam artık karışık
Senin için çabaliyorsa birşey istediğinde en pahalısı olmazsa bile ucuzunu alabiliyorsa değer veriyordur.Yuvani yıkma.Ama egerki yok biz fakiriz soyleyiz böyleyiz diyene de aldanma.

X