Ağzım kokuor ne yapmalıyım ?

konu hortlak.
kırmızı alarm.
bu arada konu sahibi şayet birgün burayı okursan:
umarım hala 'kokuor, bilmior, yapmıor' şeklinde yazmıYorsundur...
çünkü bu tarz yazımları görünce tüylerim diken diken OLUOR:KK53:

cnm eczanede ufak spreyler satılıor üstelik çok ucuz..gunde bırkaç kez sıkman senı gun ıçerısınde rahatlatacaktır..ayrıca turk kahvesıde agız kokusunu alırmış öyle duymuştum

Turk kahvesi keskin biseydir ama ya, nasil oluyorda kokuyu enlebiliyor? Nerde yaziyodu bu canim? Turk kahvesi icen kisinin yanina yaklasamam ben. Tamda o bana rahatsiz edici koku verir.
Mumkunse evlenicegm kiside icmesin isterim.

cnm eczanede ufak spreyler satılıor üstelik çok ucuz..gunde bırkaç kez sıkman senı gun ıçerısınde rahatlatacaktır..ayrıca turk kahvesıde agız kokusunu alırmış öyle duymuştum

Turk kahvesi keskin biseydir ama ya, nasil oluyorda kokuyu enlebiliyor? Nerde yaziyodu bu canim? Turk kahvesi icen kisinin yanina yaklasamam ben. Tamda o bana rahatsiz edici koku verir.
Mumkunse evlenicegm kiside icmesin isterim.

Başlıkta belirttim bilmem yeterli mi cevap alabilmem icin.
şaka bi yana
bi yıldır ağzım kokuor. sebebi ne olabilir. ağız kokusu iki şeyden olur die biliorum. biri diş çürüğü dieri bende ülser var ondan da olabilecegini düşünüyorum. bende diş cürüğü yok ama yinede belki oluşum aşamasındadır. öyleyse nasıl kokuyu önleyebilirim. Diş fırcaladıktan sora bile kokuor ağzım. naneli şekerler fayda etmior. hic bişey fayda etmıor. varsa çözüm önerilerinizi değerlendirmeye alıcam
sevdigimi rahat rahat öpeyim bari, frenc kis falan yapayım :KK22:

diş doktora mı gideyim yoksa mideye mi baktırmalıyım?

Ne saçma bi soru o öyle git iksiine de hey Allahim sanki iksiine de gitmissin bi care bulamamissin gibi soruyon ha

1.5 sene önceki konu biraz geç kaldın sormakla :KK66:
Evet geç kalmak noktasında haklısın belki ama. Birincisi bu başlıklı konuyu yeni gördüm.ikincisi. muzır in sonuçları yazdığını görmedim. :KK43: çok aktif kullanıcı değilim. Varsada cevabı beni yonlendirirseniz sevinirim. Teşekkürler

hala da kokuyor. dişciye gittim. plakları temizlettim. epeycene düzelir gibi oldu.koku bitmişti. bi kac ay sonra yeniden hortladı koku. bende mideye baktırdım, ülser vardı zaten. ilac kullanmaya başladım. 2. kez diş doktoruma gorunduğumde plakları temizlemek istemedi, aradan 6 ay geçmesi gerektiğini söledi birde sinüzite baktır demişti. daha uğraşıorum yani. kbbye gidip sinuzite baktırcam :).

ben de aynı dertten muzdaribim :KK42:ağız kokusu mu nefes mi bilemediğim için çözüm de üretemiyorum. seneleredir diş problemi yaşıyorum, doktora gidip tedavilerimi yaptırsam bile geçmedi. mide sorunum olabileceğini söylediler, onun için de gittim ama bi sorun çıkmadı. hep soğuk su tüketirdim, ılık su tüketmeye başladım az da olsa faydası oldu, zaman zaman koku hafiflese de sorun bu da değil anlamadım bi çözüm bulamıyorum artık ve nişanlıyım 1 yıl sonra düğünüm olacak şimdi naneli şekerlerle sakızlarla geçiştirsem de bu ilerde büyük problem olacak :110: ne yapmam gerekiyor ????

Eger ağzin kokuyoraa dislerini fircalamadan once dis ipi kullan dilini ve dislerini fircala daha sonra listerinle gargara yap.nefes kokusuna gelince mide rahatsizliklarindan kaynaklaniyodur mutlaka.bir doktora gorunmek gerekir.

Eger ağzin kokuyoraa dislerini fircalamadan once dis ipi kullan dilini ve dislerini fircala daha sonra listerinle gargara yap.nefes kokusuna gelince mide rahatsizliklarindan kaynaklaniyodur mutlaka.bir doktora gorunmek gerekir.
yalnız doğru bildiğimiz bi yanlışı düzeltmek istiyorum listerine sensodyn kısa vadede güzel sonuçlar verse de zamanla dişte aşınmalara yol açıyormuş kullanıcı yorumlarını okuyarak bilgi edindim ve ben bu yüzden hiç kullanmamayı tercih ediyorum onun yerine tuzlu su ya da sirkeli su ile gargara yapıyorum. ya da ağız bakım suyu kullanacaksan bile haftada 1-2 kezden pek zarar gelmez diye düşünüyorum

son kez durum güncellemesi : artık güleyim mi ağlıyım mı bilemedim. kbbye gittim, sinüzitin yok dediler. ee yani şimdi niye kokuyor bu nefesim. bi teşhis konulsa da bende derdime çare bulsam beee . neyse en büyük derdim bu olsun bari. isyan etmiyim. :KK70:

Başlıkta belirttim bilmem yeterli mi cevap alabilmem icin.
şaka bi yana
bi yıldır ağzım kokuor. sebebi ne olabilir. ağız kokusu iki şeyden olur die biliorum. biri diş çürüğü dieri bende ülser var ondan da olabilecegini düşünüyorum. bende diş cürüğü yok ama yinede belki oluşum aşamasındadır. öyleyse nasıl kokuyu önleyebilirim. Diş fırcaladıktan sora bile kokuor ağzım. naneli şekerler fayda etmior. hic bişey fayda etmıor. varsa çözüm önerilerinizi değerlendirmeye alıcam
sevdigimi rahat rahat öpeyim bari, frenc kis falan yapayım :KK22:

diş doktora mı gideyim yoksa mideye mi baktırmalıyım?
Aynı şey bendede oldu ve ilk tercihim dişçiye gittim,sonuç......diş eti iltihabı olmuşum malesef. Vermiş olduğu antibiyotik ve her akşam tuzlu su ile ağızımı çalkalamamı istedi,inanın daha 2'ince günde ağızım kendine geldi.
Bence doğru dişçiye...

X