Rüya Yorumları ağlayarak uyandım

nickminkenari

sıkı sıkı tutun
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
1.397
21
arkadaşlar rüyamda babannemin mevlütü var evde ama ev kendimizn değil benim kayınvalidemin misafirler geliyo mutfakda yerlerde tezgahda heryerde karınca kaynıyo sonra birileri karıncaları öldürmye çalışıyo bende nasıl yalvarıyorum ağlıyorum nolur öldürmeyin belki babannemin ruhudur bu şekilde yanımızda olmak istiyodur diye bağıyorum ve ağlayarak uyandım rüyamda nasıl ağlamışım ki gözlerim balon gibiydi kalktıgımda....:KK43::KK43::KK43:
canım babannem seni çoookk seviyoruuummm biz senin yanında olamıyoruz ama sen bişekilde bizim yanımızdasınnn....(( senağlama senağlama

ahh canım benim yaaa hayırr olsunn diyeliim hayır olsun amaa mevlüt olmasıı karınca falann güzeldirrr benceee:teselli:

arkadaşlar rüyamda babannemin mevlütü var evde ama ev kendimizn değil benim kayınvalidemin misafirler geliyo mutfakda yerlerde tezgahda heryerde karınca kaynıyo sonra birileri karıncaları öldürmye çalışıyo bende nasıl yalvarıyorum ağlıyorum nolur öldürmeyin belki babannemin ruhudur bu şekilde yanımızda olmak istiyodur diye bağıyorum ve ağlayarak uyandım rüyamda nasıl ağlamışım ki gözlerim balon gibiydi kalktıgımda....:KK43::KK43::KK43:
canım babannem seni çoookk seviyoruuummm biz senin yanında olamıyoruz ama sen bişekilde bizim yanımızdasınnn....(( senağlama senağlama

ooff arkadaşlar noolur yorum yapın...
ben yine rüyamda babaannemi gördüm evimizde birsürü misafir var yine kocaman bi tencere bulgur pilavı yapmış herkese dagıtmış kendine de tencerenin dibine ayırmış misafirlerden biri 2. tabagını istiyo bende tabagı götürüyorum diyoki bende daha yemek yemedim ama kendime ayırmışdım al bu ayırdıgımı kimse aç kalmasın götür ben kendime yeniden pişiririm diyo sonrada ama boşver şimdi tek kişiyim pilav pişirmiyim bende akşam yemek yerim idare ederim zaten çok acıkmamışdım diyo
babaannecimmmm ne demek istiyosun bana bi msjmı vermeye çalışıyosun korkmaya başladım artık yaaaaasenağlama

X