Anket Adım Adım Seti ile Annelik Nasıl ?

ortabahar

🍁🍁
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2020
551
1.903
29
Hanımlar 8 buçuk aylık oğlum var. :anne:

Bilişsel, zihinsel, psikolojik ve psikomotor becerilerini bütüncül bir şekilde desteklemek istiyorum. Kritik dönem olduğu için uzman görüşlerine ve tabiki deneyimli annelerin görüşlerini önemsiyorum. Tabiki bireysel farklılıklar var ancak bireysel fark diye diye benzerliklerin üstünü de örtmeyelim değil mi ? :)

Aranızda bu seti kullanıp tavsiye eden veya etmeyen var mı ? ve sebepleri neler ?

Cevap verirseniz çok memnun olurum :)

Son düzenleme:
Ben 1 yaşından sonra başladım almaya. Üye oldum memnunum açıkçası. En azından her ay resimlerine bakıp anlatabileceğim ayrı bir kaynak oluyor. Bazen ayının çok ilerisinde şeyler oluyor ama mesela kışın kazak giyeriz yazın tişört giyeriz şimdi hangisini kışın giyeriz göster gibi. 1,5 yaşında çocuğun mevsim algısı yazın sıcak kışın hava soğuk oluru algılaması zor bence ama takılmıyorum anlamayınca. Her ay içinden oyun hamuru parmak boya hikaye kitabı balon gibi şeyler çıkıyor. Maddi durumunuz varsa alın bence. Ben ilk içinde ne var anlamak İçin tek almıştım sonra üye oldum daha ucuza geldi.

Ben 1 yaşından sonra başladım almaya. Üye oldum memnunum açıkçası. En azından her ay resimlerine bakıp anlatabileceğim ayrı bir kaynak oluyor. Bazen ayının çok ilerisinde şeyler oluyor ama mesela kışın kazak giyeriz yazın tişört giyeriz şimdi hangisini kışın giyeriz göster gibi. 1,5 yaşında çocuğun mevsim algısı yazın sıcak kışın hava soğuk oluru algılaması zor bence ama takılmıyorum anlamayınca. Her ay içinden oyun hamuru parmak boya hikaye kitabı balon gibi şeyler çıkıyor. Maddi durumunuz varsa alın bence. Ben ilk içinde ne var anlamak İçin tek almıştım sonra üye oldum daha ucuza geldi.

maddi problemim yok ama üyelikten çekiniyorum beğenemezsem boşa gidecek diye.. ama tek tek alıp bakmak daha mantıklı aslında ama öyle de fiyatı çok yükseliyor

teşekkür ederim cevabınız için :)

maddi problemim yok ama üyelikten çekiniyorum beğenemezsem boşa gidecek diye.. ama tek tek alıp bakmak daha mantıklı aslında ama öyle de fiyatı çok yükseliyor

teşekkür ederim cevabınız için :)
Rica ederim bence de merak ediyorsanız şimdi bir tek alın ilgisini çekmezse 1 yaşından sonra yine bi alıp bakarsınız. Çünkü henüz çok küçük bebeğiniz.

Adim adim setini kullandigim arkadas 8 yasina gelecek neredeyse... Ben severek kullandim bir daha cocugum oldugunda ay ay beklemem DR'den komple seti alir eve getirtirim.

X