Adetim 24 gün gecikti 3 kere kan testi yaptırdım hepsi 2.30 çıktı

ozunde_iyibiri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2024
5
1
27
Herkese merhabalar
Son adet başlangıç tarihim 4 Mart
Adet olmam gereken tarih ise 1Nisandı. Bugün toplam 24 gün geçti. Döngü olarak toplam 51 gün oldu. 12,14 ve 23 nisanda kan testi yaptırdım sonuç 2.30 çıktı. Ama 23 nisanda yaptığım idrar testi çok silikti. Hayatımda hiç bu kadar uzun süre adet gecikmesi yaşamadım. Son ilişki tarihim 11 Nisan geç döllenme olmuş olabilir mi???? Başına böyle bir durum gelmiş olan var mı???

Bende geç döllenme oldu şöyle deyim ben ilişkinin 17 ci günü 7 8 dakka sonra çıkan çok silik cizgiyle öğrenmiştim ertesi gün kanda öğrenmiştim sizinde iliski üzerinden 15 gün geçmiş geç dollenmeyse biraz geç çıkabilir iki gün daha bekleyip sabah idrariyla erken gebelik testi yapın yada direk kan verin

Kanda 3 keredir çıkmayınca bende yoktur diye düşünmüştüm hala umut var demek ki🤩🤩 Ay inşallah testi tekrarlayacağım çok teşekkür ederim yanıtınız için

Bende geç döllenme oldu şöyle deyim ben ilişkinin 17 ci günü 7 8 dakka sonra çıkan çok silik cizgiyle öğrenmiştim ertesi gün kanda öğrenmiştim sizinde iliski üzerinden 15 gün geçmiş geç dollenmeyse biraz geç çıkabilir iki gün daha bekleyip sabah idrariyla erken gebelik testi yapın yada direk kan verin
Sizin adetiniz kaç gün geçmişti peki

Benimde bugün 18. Günü ilişkiden sonra, ama hala negatif görüyorum ve regl de olmadım bugün regl gecikmeli 6 gün oldu

Benim son adet 27 Şubat hala adet olmadım iki kere kan negatif çıktı 19 ve 20 Nisanda vermiştim daha önceki idrarlarımda negatif çıktı. Hala adet olamadım son ilişki 11 Nisan ihtimal var mı acaba ?

X