ADET GÜNÜMDE LEKELENME

cano3459

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
13
2
33
kızlar bugün adet görmem lazımdı ama adet yerine lekelenme oldu ilk pembe leke geldi sadece peçeteye silince geliyordu bende adet olcam diye günlük ped koydum kahve rengine dönmüş ama hala adet olmadım sizce hamile olabilir miyim böyle olup hamile olan var mı 2 yıllık evliyim geçen sene 1 düşüğüm oldu hamile kalmayı çok istiyorum lütfen acil yazarmısınız 😔

kızlar bugün adet görmem lazımdı ama adet yerine lekelenme oldu ilk pembe leke geldi sadece peçeteye silince geliyordu bende adet olcam diye günlük ped koydum kahve rengine dönmüş ama hala adet olmadım sizce hamile olabilir miyim böyle olup hamile olan var mı 2 yıllık evliyim geçen sene 1 düşüğüm oldu hamile kalmayı çok istiyorum lütfen acil yazarmısınız 😔
Umarım hayırlısıyla hamile olursun ama bende o kahverengi lekeden 2 gün sonra kanama başlar. Mevsimsel değişiklikten dolayı da gecikmiş olabilirsin. Ya da bugünler de fazla aktif bir iş yaptiysan. Ama inşallah yerleşme kanamasidir ve hamilesindir.

İnşallah hasta olacakmışım gibi ağrım var sol kasık sadece ama lekeyi görünce umudum da kalmadı adet olacakmışım gibi 😔😔

Canım bende de koyu hafif lekelenme olmuştu testim pozitif çıktı ama regl tarihim 3,4 gün gecikmişti emin olmak için 3,4 gün bekle Hersey gönlünce olsun

X