Jinekoloji Adet bittikten 12 gün sonra vajinal kanama

hayat bitti

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2023
110
29
33
Adetim bittikten 12 gün sonra vajinal kanama yaşıyorum. Bekarım bakireyim. Çevremdekiler bakiredir rahim ağzı kanseri olmaz diyor. Buarada citoles antidepresan kullanıyorum 1 haftadır onun yan etkisidir dediler. 1 aydır üzüntü stres depresyon yaşıyorum. Doktor fobim var gidemiyorum????

Adetim bittikten 12 gün sonra vajinal kanama yaşıyorum. Bekarım bakireyim. Çevremdekiler bakiredir rahim ağzı kanseri olmaz diyor. Buarada citoles antidepresan kullanıyorum 1 haftadır onun yan etkisidir dediler. 1 aydır üzüntü stres depresyon yaşıyorum. Doktor fobim var gidemiyorum????
Sistit problemi yaşıyor musunuz

Aman gitmeyin sakın doktora. İnsan yiyorlar çünkü. Kist falan patladıysa artık kendi kendine iyileşir işalla

Kist patlaması mı
Ama hiç agrim sızım yokki
Her kist ağrı yapar mı bilmiyorum ki ben dr değilim.

Ablam rutin kontrollerinde hiç ağrısı sızısı adet düzensizliği yokken yumurtalığında kötü huylu kitle olduğunu öğrendi mesela. Doktorsuz olmaz. Doktor fobiniz varsa bunun için de bir doktordan yardım almanız gerekir.

Canım bir jinekoloğa git.Dışarıdan karnının üstünden ultrasondan bakar sana bir zararı olmaz korkmadan git. 2-3 dk ekrandan bakacak belki test isteyecek hepsi bu. İhmal etme

Arkadaşım aynı sıkıntıyı yaşadı miyom çıktı bakire olduğu için kasıktan baktı doktor. İhmal etme bence git doktora

X