Adet ağrısı və beyaz akıntı

Ama canım daha önce kayıplarım oldu gebeliklerini hep 11 gün öğreniyordum silikte olsa ona istinaden beklentiye girdim sanırım inşallah hamileyimdir belirtim de çok ama inşallah adetin habercisi değildir
Canım hep aynı olmaz döllenme , yerleşme vs bunların tam bir günü yok . Kimisinde 10 gün olur kimisinde 12 gün umudunu yitirme kayıpların için Çok üzüldüm canım . İnşallah bebiş vardır , sağlıklıdır ve seninledir .

Herkese merhaba. Ben 30 günde bir adet görüyorum. 8 gün adet ağrısı kramp yaşadım ve her seferinde bir şey geldi sandım ama hep beyaz süt gibi akıntı oldu. 1 haftadır adetim gecikti ve kaset testim negatif. Ne yapmaliyim böyle olan varmi? Ve bugün ağrım durdu
Canım benimde 13-14 Nisan gibi yumurtlama oldu bekliyorum bugun test yaptm negatif yani geç döllenme olur adetin 10 gün geçmesini bekleyelim bence

Merhaba benimde bugün çatlamanın 11.günüydü test yaptım ama negatif moralim çok bozuldu çünkü olsa çıkardı diye düşünüyorum Ovalüsyon ile takip ettim ayın 10 11 12 be 13 ünde ilişki oldu yumurtlama 11 ve 12 de gördüm sizce erken mi daha yumurtlama gününden beri göğüs ağrısı var ve kasık da hafif batmalar doluluk hissi var
Ben 4.5 sene önce doğurduğum için bilgilerim taze değil ne yazık ki. Zar zor hatırlıyorum ama ovülasyonla takip ettiğim halde ki buradaki arkadaşlarımla topikte beraber takip ediyorduk çatlamayı net tespit ettiğimiz halde geç döllenme oldu, belki de o ay iki kez yumurtladım hiçbir fikrim yok.
Çatlamadan itibaren saymayın, adet gecikmesini baz alın hiç belli olmaz bir bakarsınız benim gibi hamilesiniz

Ben 4.5 sene önce doğurduğum için bilgilerim taze değil ne yazık ki. Zar zor hatırlıyorum ama ovülasyonla takip ettiğim halde ki buradaki arkadaşlarımla topikte beraber takip ediyorduk çatlamayı net tespit ettiğimiz halde geç döllenme oldu, belki de o ay iki kez yumurtladım hiçbir fikrim yok.
Çatlamadan itibaren saymayın, adet gecikmesini baz alın hiç belli olmaz bir bakarsınız benim gibi hamilesiniz
İnşallah canım inşallah

X