adana ya da mersin de önerebileceğiniz estetik cerrahı varmı..lütfen yardım?

gyildiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2008
22
1
arkadaşlar ben göğüs dikleştirme ameliyatı olmak istiyorum..aranızda bu ameliyatı olan varmı? sonuçtan memnun kaldınızmı?ameliyat sonrası ağrı oldumu?en önemlisi iz kaldımı?yani kalmıştır mutlaka ama ne ölçüde..çok rahatsız edici bir izi oldumu? birde adana ya da mersin de estetik ameliyat olmuş ve memnun kalmış arkadaşlar varsa tavsiyelerini bekliyorum..
yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim:KK3:

mrb malesef yokkk ben kaç aydır kendimi parçaladım mersin ya da adana bulmak için ama sonuç sıfır kimse olmamış, bende şimdi kime olucam diye düşünüyorum kaç aydır :S mersin ya da adanada yaptırıp risk almakta istemiyorum

arkadşlr bende maraştayım. bulursanız burdan paylaşın lütfen ben en azından muayeneye gitmek istiyorum..

mrb malesef yokkk ben kaç aydır kendimi parçaladım mersin ya da adana bulmak için ama sonuç sıfır kimse olmamış, bende şimdi kime olucam diye düşünüyorum kaç aydır :S mersin ya da adanada yaptırıp risk almakta istemiyorum

merhaba benim mersinde tanıdığım bir doktor var kendisi arkadaşım olur Dr VOLKAN BEDEN eğer kendisi ile görüşmek isterseniz bana mail adresimden ulaşın ben size iletişim bilgilerini veririm tugdef@gmail.com

arkadaşlar ben göğüs dikleştirme ameliyatı olmak istiyorum..aranızda bu ameliyatı olan varmı? sonuçtan memnun kaldınızmı?ameliyat sonrası ağrı oldumu?en önemlisi iz kaldımı?yani kalmıştır mutlaka ama ne ölçüde..çok rahatsız edici bir izi oldumu? birde adana ya da mersin de estetik ameliyat olmuş ve memnun kalmış arkadaşlar varsa tavsiyelerini bekliyorum..
yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim:KK3:

Benim mersinde arkadaşım var Dr VOLKAN BEDEN eğer görüşmek isterseniz tugdef@gmail.com adresinden bana ulaşın size iletişim bilgilerini veririm

ben bugün şakir ünal ile görüştüm büyük ihtimal o yapcak önümüzdeki ay

hayırlısı olsun arkadaşım önemli olan senin mutlu olman umarım istediğin gibi olur herşey sorunsuz halledersin :) şimdiden hayırlı olsun ama Volkan Beden de aklında olsun benim yakın arkadaşımdır iyi bir doktordur başka arakadaşlarında estetik operasyonu olmak isterse farklı seçeneğiniz de olmuş olur görüş almış olursunuz kendine iyi bak sevgiler :)

Merhaba.Ben Aralık ayında Dr.Oznur pekediste meme büyütme ameliyati oldum adanada.Cok guzel bir süreçti benim için

X