acilll burun kanaması

kusura bakmayın böyle sürekli soruyorum çok endişeliyim en azından içim rahat eder diye
Neden endişe etginizki sorun değil ama o dediğiniz değer ne bilmiyorum .. ama bu dediğim hastalık kanın sıvı olması trombozitlerin az olmasından kaynaklı .

Evet biliyorum aptt degeri yükselince kanama biraz zor duruyor
Yani ara ara yükseliyor galiba bir ara 3 sene durdu k1 vitami almıştım damla olarak . Birde 2 sene önce 10 gün kortizon kullandım ondan berri yine kanamam yok . Ama vucüdum çok morarır bacağımı bir yere vururum siyahlaşır eşimin anlı geçenlerde gözüme değidi morardı 😂 alıştım ben. Ameliyatlar içinde doktorumun hazırladığı ilaçlar var ne yapılması gerekiyor diye . Her bölüm için ayrı dosya . Yanımada kimlik yaptıracağım olurda yanlız birşey olursa diye . Allah korusun . Kan grubunuz ne ? 0 negatiflerde oluyormuş genelde

Yani ara ara yükseliyor galiba bir ara 3 sene durdu k1 vitami almıştım damla olarak . Birde 2 sene önce 10 gün kortizon kullandım ondan berri yine kanamam yok . Ama vucüdum çok morarır bacağımı bir yere vururum siyahlaşır eşimin anlı geçenlerde gözüme değidi morardı 😂 alıştım ben. Ameliyatlar içinde doktorumun hazırladığı ilaçlar var ne yapılması gerekiyor diye . Her bölüm için ayrı dosya . Yanımada kimlik yaptıracağım olurda yanlız birşey olursa diye . Allah korusun . Kan grubunuz ne ? 0 negatiflerde oluyormuş genelde
0 pozitif Allah herkese şifa versin isallah

Evet 0 kan gruplarında görülmesi daha çok olasıymış hematoloji ye gittinimiz ne dediler ?
Yok gimedik daha ara ara burnu kanardi sonra birkere kanamayi zor durdurduk acile gittik doktor degeri yükselmiş bisey olmaz dediler sonrasında cocuk doktoruna gittiğimizde hersey normaldi bisey cikmadi

X