Acil yardmm

gizmytp

Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2022
528
144
Merhaba hanımlar bu konuyu 3.kez acmak bulunmaktayım. Derdime derman bulunmadığı icin :KK43: temizlik yaparken asperos mavi guc kapagi acik baya dokuldu ve sonrasi leke bu halde asiri gerginim 2 haftadr naptysam gecmedi karbonat parlatti ama gecirmedi lutfen yardim

Eklentiler

• Screenshot_20230720-232323_Chrome.jpg
    Screenshot_20230720-232323_Chrome.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 57
Selsil pak diye bir ürün var onunla ovmayı bir deneyin belki düzelir

Zararsız bulaşık deterjanıyla silme ve kurulama yapın. Mevcut lekeler zamanla geçer belki.
Aslnda su dedgnz aklma takldi 2 hafta once ilk dokuldugu zaman daha siyah duruyordu lekeler gittikce daha acilmaya basladi bugun karbonat yaptim biraz daha iyi ama hala asiri belirgin , onerceegnz bisry varmi acaba :KK43:

Aslnda su dedgnz aklma takldi 2 hafta once ilk dokuldugu zaman daha siyah duruyordu lekeler gittikce daha acilmaya basladi bugun karbonat yaptim biraz daha iyi ama hala asiri belirgin , onerceegnz bisry varmi acaba :KK43:

Bu tür eşyalarda üst üste kimyasal ürün kullanımı daha fazla zarar veriyor. Ocak kullanıldıkça ısı etkisiyle de düzelme olabilir.
Duru suyla silip, kurulayın; üzerinde yağ çöz vb kimyasal ürün kalmasın.

Bu tür eşyalarda üst üste kimyasal ürün kullanımı daha fazla zarar veriyor. Ocak kullanıldıkça ısı etkisiyle de düzelme olabilir.
Duru suyla silip, kurulayın; üzerinde yağ çöz vb kimyasal ürün kalmasın.
Tesekkur ederim tekrardan uyarnzi dikkate alacagm.

X