Acil kilo vermem lazim yardim.

wine82

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2018
156
149
42
Arkadaslar 15 gunde 8 kilo vermem lazim.Kilom yuksek 94.5. Eskisi kadar hizli kilo veremiyorum cunku yasimda oldu 40. Bana uyguladiginiz siki bir listeyi atabilir misiniz.Sanirim 800 kalorilik bir listeyle anca verebilir degil mi? Goren duyan herkes liste paylasirsa beni yetismem gereken gune hazirlanmama yardim ederseniz sevinirim.Eski elbiseme girsem kafi suan icin.85 ken girebiliyordummm.Herkese tesekkurler.

Arkadaslar 15 gunde 8 kilo vermem lazim.Kilom yuksek 94.5. Eskisi kadar hizli kilo veremiyorum cunku yasimda oldu 40. Bana uyguladiginiz siki bir listeyi atabilir misiniz.Sanirim 800 kalorilik bir listeyle anca verebilir degil mi? Goren duyan herkes liste paylasirsa beni yetismem gereken gune hazirlanmama yardim ederseniz sevinirim.Eski elbiseme girsem kafi suan icin.85 ken girebiliyordummm.Herkese tesekkurler.
Hevesinizi kırmak istemem ama sizce çok sağlıksız olmaz mı bu kadar kısa sürede böyle çok kilo vermek? Bence 5 falan verilebilir ama fazlası sıkıntı olabilir.

20-4 aralıklı oruç deneyebilirsiniz. Kısa sürede hem etkili olur hem de sonrasında da 18-6 ile devam edebilirsiniz.

benim deneyip iyi bir sonuç aldığım dukan birası var onun dışında bilmiyorum belki işine yarar

Hevesinizi kırmak istemem ama sizce çok sağlıksız olmaz mı bu kadar kısa sürede böyle çok kilo vermek? Bence 5 falan verilebilir ama fazlası sıkıntı olabilir.

20-4 aralıklı oruç deneyebilirsiniz. Kısa sürede hem etkili olur hem de sonrasında da 18-6 ile devam edebilirsiniz.
katılıyorum

Ablacım yapmayın öyle şeyler 😳😳 15 günde 8 kilo aldın mı ki 8 kilo veresin. Çok sağlıksız olması yanı sıra yaş ilerleyince yavaşlayan metabolizma iyice durma noktasına geliyor. 8 kilonun en sağlıklı verilme hızı 2 aydır 🥹 siz şimdiden başlayın sağlıklı beslenmeye 💜

Dukan birası yağ yakıcı değil ödem atıcı bir içecektir. Yağ yakıcı hiçbir içecek veya yiyecek yoktur. Tartıda gördüğünüz eksiler vücudunuzdan giden suyu göstermekte. Doğru şekilde yağdan kilo vermek 15 günde olacak iş değil lütfen sağlığınıza zarar vermeyin

dukan birasının yağ yakıcı etkisi varmı yokmu bilmiyorum ama benim göbek bölgemi oldukça inceltti,tabiki bol su ve hiç hamur işi tüketmedim

X