acaba diyorum hamilemiyim ilkkez böle oluyor....

arkadaşlar inanın ellerim titriyo ilk buraya yazmak istedim az önce test yaptım ve 1 dk sonra çift çizgiyi gördüm eşimle nasıl heyecanlandık anlatamam çok mutluyum allah herkese nasip etsin bu mutluluğu :nazar:

ay kısss neredeyse son mesajını atlıyordum saat kaç olmuş yapmamaıştır test dedim kendi kendime ama okuyunca acaip sevindim inanki...çok çok tebrik ederim ilk tebrik eden olayım barikaydirigubbakcemile3İnsallah Allahım tamamına erdirsin canım benim...:nazar::teytey:

ay kısss neredeyse son mesajını atlıyordum saat kaç olmuş yapmamaıştır test dedim kendi kendime ama okuyunca acaip sevindim inanki...çok çok tebrik ederim ilk tebrik eden olayım barikaydirigubbakcemile3İnsallah Allahım tamamına erdirsin canım benim...:nazar::teytey:

canım benim çok sağol opuyorumnanaktan
eşim getirdi testi işten gelirken sabah yapcaktım ama dayanamadım yaptım hemen iyikide yapmışım :emir_bebek:
inş hayırlısıyla yolu tamamlarız a.s.

leyla allah tamamnini erdirsin insallah
sag saglim kucagina almayi nasip etsin
sorunsuz bir hamilelik diliyorum

arkadaşım tebrik ederim.yazdıklarını okuyunca biraz ümitlendim.bende aynı durumdayım.adetim 3 gün geçikti.göğüslerim ve kasıklarımda hiç olmadığı kadar ağrı var.ve yaklaşık 12 gündür.hiç böyle erken ağrım olmazdı. adetimde hiç geçikmezdi.bir kaç gün daha beklemeyi düşünüyorum.hastalanmazsam test yapıcam.hayırlısı olur inşallah.hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum.

arkadaşım tebrik ederim.yazdıklarını okuyunca biraz ümitlendim.bende aynı durumdayım.adetim 3 gün geçikti.göğüslerim ve kasıklarımda hiç olmadığı kadar ağrı var.ve yaklaşık 12 gündür.hiç böyle erken ağrım olmazdı. adetimde hiç geçikmezdi.bir kaç gün daha beklemeyi düşünüyorum.hastalanmazsam test yapıcam.hayırlısı olur inşallah.hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum.

canım inş hamilesindir ki öyle gözüküyo dua edicem sanada :Saruboceq:
testi yap fazla erteleme banada haber ver olurmu?

günaydın arkadaşlar bu sabah test yaptım.eğer bir yanlışlık yoksa hamileyim.inanamıyorum henüz.ellerim titriyor yazarken.Allah herkese nasip etsin.

bu ara normalden fazla uyuyordum,birde yüzümde 7-8 tane sivilce çıktı ki normalde hiç çıkmaz.sanırım bunlarda belirti.ama en önemli belirti adetim geçikti arkadaşlar.hiç geçikmezdi.

arkadaşlar selam, başka bir başlıkta yaşadığım bir durumu anlatmıştım. belki sizlerede bilgi olabilir diye link'ini yolluyorum. tekrar yazmaya üşendim:)

umutları yitirmeyelimmmm!!

http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/49830-fortel-gebelik-testi-6.html#post8028227

bende bu ara fazla uyumaya meyilliyim. piskolojik yada sıcaktan olabilir diye düşünüyorum ama sanki bu son 1 haftadır daha bi fazla uyumak istiyorum. Göğüslerimde bi hassasiyet var ama ondan anlayamıyorum çünkü her adetimden önce oluyor bu. 24'ünde adet olmam gerekiyor. Günü gününe olurum genelde. 4 günüm var.. bekliyorum.. :)

Son düzenleme:
selam hamile olan arkadaşları tebrik ederim darısı anne olmak isteyen bizlerin başına

Benim bugün adet günüm ....şu ana kadar tık yok hayırlısı bakalım..

Allah isteyen herkese nasip eder inşallah...

X