Popüler Konu 90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Erkeklerin çoğu mu aynı, bizim cevremizdekiler mi böyle hep. Bazen bakıyorum benim eşimde çok ilgili. Bazen bir bakıyorum ohooo hiç bizle ilgisi yok. Düzgün bir zamanda artilara eksilere bakarak karar vermelisin belkide. Sonuç iyi ya da kötü.. ben mesela ne kadar öfkelide olsam. Bosandigimizi ya da öldüğünü düşündüğümde gözlerim doluyor, içime birşey oturuyor sanki. Diyorum demekki hâla seviyorsun. Bazende alıp başımı gidesim geliyor. Ama genel anlamda bende de soğukluk var yaklaşık 1 yıldır. Ve o da bunun artık farkında elimden de birşey gelmiyor
seni arda arda iki küçük çocuk bunalttı. eşin de yoğun çalışıyor size vakit ayıramıyor. soğukluk ondan oldu bence.

Evet çok bunaldım. Çok biriken şey var ama ne kimseye anlatabiliyorum ne de psikiyatriye gitmeye cesaretim var
Önü arkası bitmiyor canım. Hep arkada kalıp toplamaya çalışıyordum. Geçen bıraktım dağınık kalsın dedim. Bazen bırakmak gerekiyor sanırım o şeyler bizi bırakmadan önce 🙁

Yok öyle ayrılık gibi değil. Eşimi severim. İyi bir eş iyi bir aile babası. Sadece 9 senedir hala yaşına göre davranmasını bekliyor çocuktan. Görüntüsü pehlivan gibi evet ama hasta işte ne yapsın 🙁
Bunu konuşalım dediğimde hep sonra konuşalım der. Konuşma fırsatı buluncada ortada bişey yokken sorun varmış gibi davranan ben oluyorum.
Benim kardeşim otizmli. Şuan 28 yaşında. Babam bile bazen hâla kızar ona ama normalinde çok iyi bir babadır, üzerine titrer diyebilirim. Bazen başka sebepler üst üste binince belki daha zorlaşıyordur

sana tavsiyem bol bol İnşirah suresi oku ve dinle. evin içinde hergün Bakara suresi aç dinle. inan çok rahatladığını hissedeceksin.
Bu sene hatim bile yapamadım. Ben mi hiç bir şeye yetişemiyorum. Ustelik öyle oturup TV dizi falan izlediğim yok evin içinde sürekli dört dönüyorum uzanmıyorum bile. Ama ne işlerim bitiyor ne kendime bir vaktim var. Galiba bende sıkıntı var

Benim kardeşim otizmli. Şuan 28 yaşında. Babam bile bazen hâla kızar ona ama normalinde çok iyi bir babadır, üzerine titrer diyebilirim. Bazen başka sebepler üst üste binince belki daha zorlaşıyordur
Aynen canım. Büyük oğlumla mükemmel ikililer sorma. Sadece büyük biraz kıl 😅

Bu sene hatim bile yapamadım. Ben mi hiç bir şeye yetişemiyorum. Ustelik öyle oturup TV dizi falan izlediğim yok evin içinde sürekli dört dönüyorum uzanmıyorum bile. Ama ne işlerim bitiyor ne kendime bir vaktim var. Galiba bende sıkıntı var
Obsesiflik varmı canım ondan mı yetişemiyorsun acaba

anlıyorum canım seni. sana yazdığım kitabı al oku mutlaka Büşra

MERHABALAR😍

:KK200: KK' ENN ESKİ GRUPLARINDAN BİRİ OLAN +90 GRUBUNA HOŞGELDİNİZ EFENİM
declare-gif.1319378

YOLUMUZ UZUN SABRIMIZ BOL
HALDEN ANLAYAN ARKADAŞLARIMIZI BEKLİYORUZ YANIMIZA YENİDEN KİLO VERMEK İÇİN :KK36:

Sadece 90 kilo aralığı değil her kilodan var aramızda.

:KK200:BU ZAMANA KADAR KİLO VERDİK GERİ ALDIK, TEKRAR VERDİK TEKRAR ALDIK.

:KK200:HİÇBİR ZAMAN BİRBİRİMİZİ KİLOMUZ ve DİYETİMİZ YÜZÜNDEN İNCİTMEDİK :KK68: SAÇMA SAPAN HIRSLAR YAPMADIK.

:KK200:GERÇEK HAYATIMIZA TAŞIDIĞIMIZ ÇOK GÜZEL DOSTLUKLAR KURDUK,

İYİ KÖTÜ HER ŞEYİ PAYLAŞTIK :KK68:

Gelelim konumuza :KK56:

Tartı günümüz Cuma.

Kurallarımız :

⭐Mümkün olan her gün katılımda bulunmak günlük etikete geri dönmek

⭐Her gün yediklerimizi yazmak, ihtiyacımız olan suyu içmek
⭐Az çok demeden yapabildiğimiz hareketleri, kendimize uygun sporları yapmak
⭐Ufak tefek yenen şeylerden asla pişman olmamak. (Pişmanlık bizi daha çok yemeye itiyor)
⭐Ne olursa olsun vazgeçmemek, pes etmemek

Yok hani evden kurtulamamandan kaynaklı sordum. Amaaan diyebiliyormusun 🙄
Anlayamadım desem 🙈🥴
Bu böcek mevzusu bitmedi. İlk zamanlarki kadar olmasada hâla sürekli kafamda dönüyor. Bir yerde kabulleniyorum, sonra nasıl kurtulacağız diye düşünüyorum, üzülüyorum... Değişik takıntılar da başladı buna bağlı. Mesela dolapta her zaman giymedigim şeyleri giymek istemiyorum. Günlük giyilenlerii yani sürekli yıkanmış kurutma makinasına girmiş şeyleri giyiyorum. Mutfakta hiç bir şeyi açıkta bırakmak istemiyorum. Sürekli mutfak masasini siliyorum, kapları sudan geçirip kullanıyorum. Daha farkına varmadigim başka takıntılar da olabilir. Açıkçası zaten OKB teshisi almaktan da korkuyorum :KK43:
Ev işleri konusunda ise sürekli bir erteleme Halide var. Nasılsa yetişemiyorum deyip salmaya başliyorum herhalde. Mesela bugün sözde mutfağı temizlicektim. Kafamda yapmam gerekenlerin yarısını yapabildim. Sonra akrabaya oturmaya gittim. Yarında doktor randevusu var dönüşte yapabilir miyim bilmem. Açıkçası günlük işlerde sıkıntı yaşamıyorum. Bulasigim çamaşırım beklemiyor. Yemeğimi yapıyorum. Ama detaylı temizlik ve düzen konusunda sıkıntılarım var

Anlayamadım desem 🙈🥴
Bu böcek mevzusu bitmedi. İlk zamanlarki kadar olmasada hâla sürekli kafamda dönüyor. Bir yerde kabulleniyorum, sonra nasıl kurtulacağız diye düşünüyorum, üzülüyorum... Değişik takıntılar da başladı buna bağlı. Mesela dolapta her zaman giymedigim şeyleri giymek istemiyorum. Günlük giyilenlerii yani sürekli yıkanmış kurutma makinasına girmiş şeyleri giyiyorum. Mutfakta hiç bir şeyi açıkta bırakmak istemiyorum. Sürekli mutfak masasini siliyorum, kapları sudan geçirip kullanıyorum. Daha farkına varmadigim başka takıntılar da olabilir. Açıkçası zaten OKB teshisi almaktan da korkuyorum :KK43:
Ev işleri konusunda ise sürekli bir erteleme Halide var. Nasılsa yetişemiyorum deyip salmaya başliyorum herhalde. Mesela bugün sözde mutfağı temizlicektim. Kafamda yapmam gerekenlerin yarısını yapabildim. Sonra akrabaya oturmaya gittim. Yarında doktor randevusu var dönüşte yapabilir miyim bilmem. Açıkçası günlük işlerde sıkıntı yaşamıyorum. Bulasigim çamaşırım beklemiyor. Yemeğimi yapıyorum. Ama detaylı temizlik ve düzen konusunda sıkıntılarım var
Kendin için yaşıyorsan dert etme. Eşyalar için yaşama.
Böcek varsa sağlık için yapıyorsun takıntı yada OKB değilsin. Sonuçta her yere basıyorlar.
Evin duvarları arasına hapsetme eşyaların hizmetçisi olma. Yaşanacak kadar temizlik Yeterli ♥️

X