Çocuk Hastalıkları 9 yaşındaki oğlumda b12 değeri 1024 çıktı hemotoloji polklniği3 ay sonra tekrar bakalım dedi.nette b12 yüksekliğinin sebepleri epey korkuttu bizi ne ö

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

mavigokk

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Mart 2023
2
0
47
9 yaşındaki oğlumda b12 değeri 1024 çıktı hemotoloji polklniği 3 ay sonra tekrar bakalım dedi.nette b12 yüksekliğinin sebepleri hakkında öyle şeyler yazıyorki çok endişelendiriyor. Başına gelen varmı tavsiyeleriniz varmı

İnşallah..teşekkür ederim..sağlıklı günledoktora gittinizmi

9 yaşındaki oğlumda b12 değeri 1024 çıktı hemotoloji polklniği 3 ay sonra tekrar bakalım dedi.nette b12 yüksekliğinin sebepleri hakkında öyle şeyler yazıyorki çok endişelendiriyor. Başına gelen varmı tavsiyeleriniz varmı
Çok geçmiş olsun doktora gittiniz mi ne dedi acaba neden oluyor bu yükseklik yegenimde de aynı sorun var tedirgin olduk

Benim çok yakın bir arkadaşımda senelerdir çok yüksek çıkıyor. Herhangi bi sorun çıkmadı. 27 yaşında kendisi. Yalnız karaciğer problemi olduğu için bazı ilaçlar kullanıyor. Onunla alakası var mı bilmiyorum ama karaciğer dışında hiç bir problemi yok. Çocuklarda da öyle midir bilemiyorum ama internetten belirti okumanın hiç bir faydası yok maalesef. Grip belirtilerini bile kansere ve ölüme dayandırıyorlar. Allah korusun. Allah şifa versin inşallah.

Benim çok yakın bir arkadaşımda senelerdir çok yüksek çıkıyor. Herhangi bi sorun çıkmadı. 27 yaşında kendisi. Yalnız karaciğer problemi olduğu için bazı ilaçlar kullanıyor. Onunla alakası var mı bilmiyorum ama karaciğer dışında hiç bir problemi yok. Çocuklarda da öyle midir bilemiyorum ama internetten belirti okumanın hiç bir faydası yok maalesef. Grip belirtilerini bile kansere ve ölüme dayandırıyorlar. Allah korusun. Allah şifa versin inşallah.
Maalesef internete asla bakmycam desemde duramıyorum hiç mi olumlu bir şey olmaz yok yanii ..

Maalesef internete asla bakmycam desemde duramıyorum hiç mi olumlu bir şey olmaz yok yanii ..
Anksiyete bozukluğu ile mücadele eden biri olarak farkettim ki anksiyetemin en büyük tetikleyicisi google. Her belirtiyi araştırdıkça o kadar amansız rahatsızlıklarım olduğuna inandım ki dışarı çıkamayacak duruma gelmeme az kalmıştı. Üstüne bir de ilaç içeceksem onları da araştırıyordum, sonuç olarak yazılan ilaçları da içemiyordum. Aman aman diyorum psikolojinizi bozmayın. Çeşit çeşit doktora gidin ama googledan araştırma yapmayın.

X