8 Yaşındaki Çocuğun Anıtkabir Defterine Yazdıkları

bebiskom

ναяℓığıη öу&#8467
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2009
2.495
4
8yandakidoukannantkebirlr6.jpg

canım yaa ne kadar saf ve temiz düşüncelerle yazmış,umarım gelecek neslimizde onun gibi nice çocuklar yetişir yoksaa korkuyorum onların geleceklerinden... :kızgın:

ayy yerim ben seni yaa cok tatlı:asigim: arkadaşlar nolur hepimiz cocuklarımızı vatansever Atatürk'çü yetiştirelim:Saruboceq: bu konuda cok hassas olmalıyız korkuyorum bazen ülkemizin geleceginden

ne kadar yürekten yazmış yavrum kıyamam...Atatürk gençleri hiç bitmeyecek,,çekirdekden yetişiyorlar..

Yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızın bilinçli bir Türk genci olarak yetişmeleri gurur verici.ışte bu hassasiyeti korumak,kollamak biz Atatürkçü düşüncelerin görevi olmalıdır.Kutluyorum yavrumuzu..........vereliniortak

kıyamam... gelecegımız bu saf temız yureklı mınıklere emanet ıste...

ayy yerim ben seni yaa cok tatlı:asigim: arkadaşlar nolur hepimiz cocuklarımızı vatansever Atatürk'çü yetiştirelim:Saruboceq: bu konuda cok hassas olmalıyız korkuyorum bazen ülkemizin geleceginden

kaydirigubbakcemile5

yorumlariniz icin tesekkur ederim canlarim opuyorumnanaktan

İşte Atatürk böyle vatan evlatları sayesinde rahat uyuyor.
Allah devletimizi milletimizi korusun.
:nazar:

ağlıyorum çok duygulandım aferin çocuğada onu böyle yetiştiren ana babayada benimde oğlum müthiş atatürkçü öylede olması için elimden geleni yapmaya devam edecem
NE MUTLU TÜRKÜM DıYENE
turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi

örnek bir türk evladı umarım tüm miniklerimiz bu sevgiyle büyür ve bu konuda çok hassas olmalıyız die düşünüyorum

X