7 günde 10 kilo

Insallah istedigin kiloya ulasirsin canim
inşalah ilk günümde akşam 8den sonra zorlandım onun dışında gün içinde gayet iyiydim ben yumurta yiyemiyorum onu yesem hiç zor olmayacak belli aksam basım kötü olunca bi lokma ekmek yedim migrenim var ondan korkuyordum ama allaha şükür kriz gelmedi bakalım kilo verirsem yazarım bide yatmadan limonlu ılık su içiyorum bekle beni yaz ben geliyorum:21:

Merhaba kizlar.. Hayat hikayemi yazip uzatmak istemiyorum. Neden kilo aldim vs.. Sonuçta oldum 76 kilo önce dukan yaptim 73.5 kg düştüm. Ama masrafli olduğu için vazgeçtim tesadüf bu diyeti gördüm . dün başladım ve 1 kg 100 gr verdim bile ve sizlerle paylaşmak istedim..

7GUNDE 10 KG VERDIREN DIYET
PAZARTESI

SABAH=şekersiz türk kahvesi yada
şekersiz nescafe sınırsız tüketebilirsiniz. Yanında 2 dilim
tambuğday ekmeğinden yapılmış
sandviç

ÖĞLE= 2 haşlanmış yumurta ve 1 dilim tambuğday ekmeği

AKSAM=ızgarada pişirilmiş 3 kuzu pirzola (ben köfte yedim) ekmek tüketilmeyecek. Bol yeşillikli limonlu salata

SALI
SABAH=Şekersiz türk kahvesi yada şekersiz nescafe sınırsız. Ve 2 dilim tambuğday ekmeğinden yapılmış sandviç

ÖĞLE=3 adet ızgara köfte, bol yeşillikli salata

AKŞAM=sınırsız sebze yemeği, ayran (ekmeksiz)

ÇARŞAMBA
SABAH=şekersiz nescafe yada şejersiz türk kahvesi sınırsız yanında 2 dilim tambugday ekmeginden sandviç

ÖGLE=2 adet haşlanmış yumurta ve 1 dilim tambuğday ekmeği

AKSAM=sınırsız sebze yemeği ve ayran(ekmeksiz)

PERŞEMBE
SABAH=şekersiz nescafe yada şekersiz türk kahvesi sınırsız. Ve 2 dilim tambugday ekmeginden sandvic

OGLE=1 haslanmis yumurta ile yapilmis bol limonlu yumurta salatasi

AKSAM=sınırsız meyve

CUMA
SABAH=şekersiz nescafe yada şekersiz türk kahvesi sınırsız. 2 dilim tambuğday ekmeginden sandvic

OGLE=Sınırsız balık (ekmek kesinlikle tüketilmeyecek)

AKSAM=sınırsız sebze yemegi ve ayran

CUMARTESI
SABAH=şekersiz nescafe yada sekersiz turk kahvesi sınırsız yaninda 2 dilim tambugday ekmeginden sandvic

OGLE=sınırsız izgara tavuk

AKSAM=sınırsız sebze yemegi ve ayran

PAZAR=
SABAH=sekersiz nescafe yada sejersuz türk kahvesi. 2 dilim tambugday ekmeginden sandvic

OGLE=sınırsız sebze yemeği ve ayran

AKSAM= Sınırsız tavuk izgara

Ben ek olarak vaktim oldugunca yuruyus yapcam yeşilcay iccem ve bide mistik chai içicem bakalım sonuç ne olcak
Ya bu gerçek mi gerçekten ihtiyacım var

onada yaptır :) sabah kahvaltıda 2 dlim kepekli ekmek kirbit kutusu kadar peynir domates salatalık bir haşlanmış yumurta 4-5 zeytin yiyorsun sonra kahvaltıdan 2 saat sonra elma yiyorsun her 2 saatte bir elma ben o şekilde uyguladım akşam 8 den sonra yeme diyorlar ama ben yedim valla 1.gün 1 kilo 2.gün 1,5kilo 3.gün2 kilo 4.gun 2kg 5gun 1,5kg 6gün 1,5kg 7gün1kg günde 3 fincan yeşil çay 2,5-3lt su ama valla ben bu elma kg kurallarına uyadım günde 6-7 tane bazen 5-6 tane yedim birde ben kahvaltımı sandvç yaptım zeytin ezmesi sürdüm tuz yok şeker yok süt yok
ama süper zayıflatıyor tavsiye ederim
Yani elma da mı mucize peki hangi sporlar yaptın ne kadar spor yaptın

onada yaptır :) sabah kahvaltıda 2 dlim kepekli ekmek kirbit kutusu kadar peynir domates salatalık bir haşlanmış yumurta 4-5 zeytin yiyorsun sonra kahvaltıdan 2 saat sonra elma yiyorsun her 2 saatte bir elma ben o şekilde uyguladım akşam 8 den sonra yeme diyorlar ama ben yedim valla 1.gün 1 kilo 2.gün 1,5kilo 3.gün2 kilo 4.gun 2kg 5gun 1,5kg 6gün 1,5kg 7gün1kg günde 3 fincan yeşil çay 2,5-3lt su ama valla ben bu elma kg kurallarına uyadım günde 6-7 tane bazen 5-6 tane yedim birde ben kahvaltımı sandvç yaptım zeytin ezmesi sürdüm tuz yok şeker yok süt yok
Ben anlamadım 1 günde 1 kilo gitti 2. Gün 1.5 kilo 3 gün 2 kilo nedir bu üç günde 4.5 kg mı inandırıcı gelmedi

👏🏻Aralarda Türk kahvesi falan içtin mi

X