63.800den geriye..

Mavistez

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2018
6.611
5.705
24 Aralık 63.800dum bir gün sonra aralıklı oruca başladım

29 Aralık kahvaltıdan sonra 62.300 çıktım

30 Aralık sabah aç 60.900 💪

regl oldum birde tabi bu günlerde.. dahaa fazla vermeyi bekledim okadar ac kalmaya ama bı kaç gün sonra umarım dahada iner.

Akşam yemegim
2kepce nohut yemeği
Ceyrekten küçük pide
4cay bardak limonlu çay (şekersiz)
Aralarda su

Yatarken
Soda
Yesilcay

Son düzenleme:
Selammm bu süreçte nasıl beslendin 5 günde 1.5 kilo çok iyi bence

Selammm bu süreçte nasıl beslendin 5 günde 1.5 kilo çok iyi bence
Hic özel birşey yapmadım sabahları bir yumurta birazcık peynir yarım domates akşama kadar su akşamda ne yemek yaptiysam iki kepçe ve bir minik kase yoğurt hatta bir akşam yemek yoktu bir döner dürüm yedim sadece ama ben normalde aşırı yiyen biriyim normalime göre porsiyon kucultmus oldum sadece gecelerinde yatmadan önce soda ve arkasına yeşil çay içtim regl olduğum için az bile gittiğini düşünüyorum yarın daha düşük çıkarım.

Hic özel birşey yapmadım sabahları bir yumurta birazcık peynir yarım domates akşama kadar su akşamda ne yemek yaptiysam iki kepçe ve bir minik kase yoğurt hatta bir akşam yemek yoktu bir döner dürüm yedim sadece ama ben normalde aşırı yiyen biriyim normalime göre porsiyon kucultmus oldum sadece gecelerinde yatmadan önce soda ve arkasına yeşil çay içtim regl olduğum için az bile gittiğini düşünüyorum yarın daha düşük çıkarım.
Tebrik ediyorum devamını diliyorum canım insan yemeye alışınca boşlukta hissediyor kendini yemediği zaman :)

Tebrik ediyorum devamını diliyorum canım insan yemeye alışınca boşlukta hissediyor kendini yemediği zaman :)
Evet ya kesinlikle okadar canım sıkılıyor kk gerçekten 🥰 bu sabah 60.900 çıktım

Eklentiler

• IMG_20231230_112032.jpg
    IMG_20231230_112032.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 46
Kahvaltım .. hiç canım istemiyor

Eklentiler

• IMG_20231230_124152.jpg
    IMG_20231230_124152.jpg
    120,2 KB · Görüntüleme: 45
Bu sabah 60.60 çıktım
Kahvaltı
Yarım domates
Bir dilim peynir
4zeytin
Yumurtanın beyazı
Bir dilim ekmek

Akşam yemeğim
1kepce nohut
1adet poğaça
1dilim patatesli yoğurtlu salata
2kup dilim kabak tatlısı 🤦🏻‍♀️😂

Kahvaltım
Bir dilim kızarmış ekmek
1k.k peynir
5 çatal domates biber kızartması
4 zeytin
Kahvaltıdan sonra 61.100 çıktım

Bir hafta ara vermiştim yine dikkat etmeye çalışsamda bakalım sabah tartıda kaç çıkacağım. Bu arada günlük tarilarak iyimi yapıyorum bilmiyorum çünkü bende kabızlık problemi de var yani sonuçta tartımi etkiliyor günlük baktığımda 🤷🏻‍♀️ neyse bakalm sabah diyete devam

Bugün 61.100 çıktım kahvaltı çok canm istemedi çocuğa tost yapmıştım iki ısırık aldım sadece

31 Ocak diyet falan yapmıyorum malesef şuan 60.800 bazen porsiyon küçültüp devam ediyorum sanırım dengeliyor ne alıyorum nede veriyorum

X