6.gün embriyosu gelişenler yazabilir mi?

yardimseverbiri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2024
41
13
32
selamlar herkese. 5.günde gelişme gösteren embriyolarımı dondurdular fakat gelişimi yavaş gelen embriyolarımı 6.gün için beklettikleri söylediler. başına gelenler var mı? 5. günde gelişimini tamamlamayıp 6.günde tamamlayanlar var mı? Varsa içime su serpebilir mi acaba? Düşük bir ihtimal mi?

Son düzenleme:
selamlar herkese. 5.günde gelişme gösteren embriyolarımı dondurdular fakat gelişimi yavaş gelen embriyolarımı 6.gün için beklettikleri söylediler. başına gelenler var mı? 5. günde gelişimini tamamlamayıp 6.günde tamamlayanlar var mı? Varsa içime su serpebilir mi acaba? Düşük bir ihtimal mi?
Merhaba benim öyle oldu 8 embriyom vardı 3 tanesi 5. Güne geldi gelişimi devam edenler var dediler 6. Gün 2 tane daha eklendi 5 oldu 🙏

Benim var malesef bugün 13 döllenen yumurtamdan 5.gün olmasına rağmen hiç birinin blast olmadığı haberi geldi. 4 tanesinin yavaş ilerlerdiği o yüzden 6.güne bekletileceği söylendi.

Benim var malesef bugün 13 döllenen yumurtamdan 5.gün olmasına rağmen hiç birinin blast olmadığı haberi geldi. 4 tanesinin yavaş ilerlerdiği o yüzden 6.güne bekletileceği söylendi.
Benim 6.güne beklediklerinden tepki alınmadı ve süreç sonlandırıldı. 5.gün dondurulanlarla yola devam edilecek. Umarım sizin 6.gün olumlu haberlerinizi alırız

Benim acıbadem maslakta 3 opu işlemim var ama düşün 0,50 hiç bir embriyom 5. Günü görmedi. Şişli memoriala geçtim yaşım 39 oldu bu arada tedaviye başladığımda 34 tü yaşım. Bu ay memorialda opu oldu 5 yumurta toplandı 4 tanesi blast oldu. Acıbadem’de bana fazla iğne dozu verdiler o nedenle amh düşük olunca embriyolarım gelişmedi mahkemedeki mahkum gibi yumurtan kalitesiz denilip psikolojimi bozmalarıda cabası verdiğim paranın haddi hesabı yok.en son hemşire hanımlar doktora sormuşlar o bile muamma bende doktor bey rahim filmimde acil tüplerimin alınmasını istemiş. O sinirle hastane değiştirdim iyiki de değiştirmişim hocaların hocası Semra kahraman dahil bir çok doktora gösterdim hiç biri tüplerde sorun görmedi.belki embriyosu gelişmeyenlere fikir olur ben bu süreçte çok yıprandım kimse yıpransın istemem

X