5 haftalık gebelik kalbi durdu mu

Tospikcim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2020
2
0
35
5 haftalık hamileyim doktor haftaya randevu verdi kalbi dinlemek için ama kasık bölgesinde gerginlik bi anda yok oldu sanki hamile değilim gibi endişelendim ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ilk bebeğim

Öncelikle sakin ol. Daha ikili testi detayliyi derken bir sürü testten geçeceksin 9 ay boyunca. Hepsine sakin kalmanı tavsiye ederim nacizane.

Gerginlik hissinin yok olmasını da dert etme. Gebelikte öğrendiğim bir şey var ise o da vücudunu çok dinlemeyeceksin.

5 haftalıkken ben de hicbir belirti yoktu, ne gerginlik ne başka bir şey. Için rahat olsun, yasadigin şey bebeğinin kalbinin durduğunu göstermez.

Öncelikle sakin ol. Daha ikili testi detayliyi derken bir sürü testten geçeceksin 9 ay boyunca. Hepsine sakin kalmanı tavsiye ederim nacizane.

Gerginlik hissinin yok olmasını da dert etme. Gebelikte öğrendiğim bir şey var ise o da vücudunu çok dinlemeyeceksin.

5 haftalıkken ben de hicbir belirti yoktu, ne gerginlik ne başka bir şey. Için rahat olsun, yasadigin şey bebeğinin kalbinin durduğunu göstermez.
Teşekkür ederim kasıklarım sürekli gergindi ve normal de kalkmaya çalışınca batardı geçince endişe ettim

X