5 Günde 5 Kilo Verdiren Süper Diyet

Nurgul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2007
269
107
5 Günde 5 Kilo Verdiren Süper Diyet

5 GÜNDE 5 KİLO DİYETİ
Hızlı kilo verdiren diyetler genelde doğal olarak sağlıksız oluyor, kimseye önererek riske girmek istemeyiz. Ama bu diyette alınması gereken tüm besin gruplarına yer var, üstelik miktar sınırlaması da yok. Hadi bakalım! 5 günde 5 kilo diyeti bünyenize uygun olmayabilir.

1. gün: Sadece haşlanmış patates yiyeceksiniz. Sabah, öğlen, akşam. Başka bir şey yok. Ama istediğiniz kadar, kusana kadar yiyebilirsiniz.
2. gün: Yalnızca haşlanmış sebze. Ama aklınıza gelebilecek her tür sebzeyi yiyebilirsiniz. Yağsız olmak kaydıyla her tür çiğ salata, yine yağsız haşlanmış sebze yemekleri, türlüler… Sabahtan itibaren.
3. gün: Bugün et günü. Yine sabahtan başlayarak haşlanmış, ızgara ne çeşit olursa olsun, yağsız et. Yağsız ton balığı, ızgara balık, tavuk…
4. gün: meyve günü. Yine yiyebildiğiniz kadar her tür meyveyi tüketin. MUZ HARİÇ
5. gün: Yalnızca yumurta. Tamamen hayalgücünüze bırakıyorum. Yumurtadan yapılan herşeyi yiyebilirsiniz. baharat dışında hiçbirşey ilave edilmiyor.Yada yağsız diyet süt veya yoğurt. seçim sizin....güne neyle başlıyorsak onunla devam ediyoruz.
6. ve 7. günler bu diyetin bayramları yani dinlenme günleri, yani 5 gün boyunca mideyi dinlendirdikten sonra istediğiniz gibi yorma günleri diyebiliriz. Hafta başında yine aynı sırayla diyeti uygulamaya başlamak şartıyla.
Şekersiz çay, kahve, yeşil çay ve diyet meşrubatlar her daim serbest.
Not: Sakarin benzeri şeyler yerine çayınızı, neskafe’nizi şekersiz içmenizi öneriyorum. Böbrekleri daha fazla çalıştırarak su kaybını belirgin ölçüde arttırıyor.
Bu 5 günlük diyette özellikle de ilk başlarda vücut çok çabuk su kaybettiği için hızla kilo veriliyor insanın morali düzeliyor, motivasyonu artıyor. 6. ve 7. günlerde biraz aşırıya kaçmayın. Uzun süren rejimlerde arasıra aşırı yemek yiyip tekrar aniden kesmek gerekir ki, metabolizma duruma uyum sağlamasın.
bu diyette listede ne yazıyorsa onu yapın tuz ve yağ yasak.. güne ne ile başlıyorsanız onunla devam ediceksiniz
Diyet Listeleri İçin Tıklayınız
Diyet Hakkında Herşey Ve Süper Diyet Listeleri İçin

Tıklayınız
index.php

akşama kadar patates yerimde meyve aç karnıma mide agrısı yapıyor birde yumurtayı ekmeksiz yiyemem midem bulanıyor zor bir diyetmiş canım hiç bana göre degil ama aklımın bir köşesine yazdım teşekkürler

Bu konu daha önce açılmıştı ve geçtiğimiz yaz denedim, 1 haftada 1 kilo bile faydasını görmeyince bıraktım açıkcası sağlıklı da bulmadım. İlgili konuyu bulursanız oradakilerle fikir alışverişi yapın çünkü faydasını görenler de vardı. Tabi 5 kilo değil de 2-3 kilo

Kızlar merhaba ben dün başladım 2. Günüm sabah tartıldım bir kilo gitmiş devam ediyorum sonuçları paylaşıcam

Merhaba arkadaslar ben suan isvec diyeti uyguluyor 4. Gunumdeyim. Isvecten once kendi cabalarimla bi bucuk aydan kisa surede 7 kilo verdim suan regl donemim odem var ama birakmadim devam ediyorum 9 gun sonra bende bes gunde bes kilo diyetini yapmayi dusunuyorum deneyenler burdan sonuclari yazabilir mi ?

Herkese selam;
Sebze günü için yediğiniz örnek neler var acaba? Diğer hergün yapabilirim ama sebze gününü bilemedim. Mesela sabah ögle aksam karısık salata yesem olur mu ?

X