Saç Uzatma Yöntemleri 5 gunde 2.5 cm sac uzatma

Keder03

Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2019
19
4
30
Merhaba kızlar internette cok arastirdim pirinc suyu saclari 5 gunde 2.5 cm uzatiyormus bugun 2. Gunum ve saclarimi olçtum 5. Gün buraya yazicam ve kuru maya sampuaniniza katiryorsunuz dikkat etmeniz gereken yuzunuze degdirmeden sampuanlayin bu iki sac uzatma yontemini uygulayan varmi ??

Merhaba kızlar internette cok arastirdim pirinc suyu saclari 5 gunde 2.5 cm uzatiyormus bugun 2. Gunum ve saclarimi olçtum 5. Gün buraya yazicam ve kuru maya sampuaniniza katiryorsunuz dikkat etmeniz gereken yuzunuze degdirmeden sampuanlayin bu iki sac uzatma yontemini uygulayan varmi ??
Uzatacagina zerre kadar inanmıyorum. Bu kadar kolay olsa ucuz olsa sac uzatma urunleri bu kadar pahali olmaz.

Daha öncede denedim 2 güb fakat biraktım isten geliyorum cunku zor oluyodu ama simdi söyle yapıcam 2 günde bir pirinc suyu yani toplamda 10 gün bu sekilde deniyicem sacımı ölcüm sonuclarıda sizlerle paylasicam

Ben saçların 5 gün içinde 2.5 cm uzatacağına inanmam böyle birşey mümkün değil 5 gün yapıp sonra psikolojiniz bozulmasın 1 ay deneyin hatta 2 ay

Ben saçların 5 gün içinde 2.5 cm uzatacağına inanmam böyle birşey mümkün değil 5 gün yapıp sonra psikolojiniz bozulmasın 1 ay deneyin hatta 2 ay
Sinameki kürü deniyorum 8. Haftadayım birde sampuanıma doğum kontrol hapı koydum bunlar zaten uzatiyor birde pirinc suyu yapayim dedim zahmetsiz 😊

X