5-6 kilo istiyorum

Baska ekleyebıldıgını ekle ıste kalorısı yuksek bukdugun ve ıcebıkcegıb herseyı. Ya sen bayahı ıstahkıymıssın bak benm kardesım 1 ayda 6 kılo aldı okula gıdıp gekıyor ya sabahnsımıt pogaca. Oglen döner, aksam ev yemegı derkenb bayagı kılo aldı. Bende calısırken oglenlerı doner sabahları sımıt poca aksam yıne dolu dolu yemk yerdım bayagı kılo almıstım sonra dugunm olxak dıye kestım yemeyi. Dönerde bayahı sısırıyor
kışın harika yiyorum ama yaz olunca iştah gidiyor resmen. malzemeleri aldım bugün başlıcam bal da eklicem içine

Öncelikle üşenmekten wazgeçin. Yemek yapip düzenli yerseniz , harnup pekmezi her sabah yerseniz kilo alirsinz

Arkadasima doktoru gece yatarken nutellali ekmek önerms. Kilo aliyim derken saglikta gdicek. Ama suan kalcalari 90 60 90 nerdeyse

Öncelikle üşenmekten wazgeçin. Yemek yapip düzenli yerseniz , harnup pekmezi her sabah yerseniz kilo alirsinz

Arkadasima doktoru gece yatarken nutellali ekmek önerms. Kilo aliyim derken saglikta gdicek. Ama suan kalcalari 90 60 90 nerdeyse
sıkı bir mücadele vereceğim inşallah istediğim kiloya ulaşırım

Kalcamı😍😍😍😍 bana kalca lazım kalca nasıl yıyomus her ogunden sınramı nutellalı ekmek yıyomus. Benmde popo duz gogusler buyuk ben popoya kılo gıtsın ostıyorm

Kalcamı😍😍😍😍 bana kalca lazım kalca nasıl yıyomus her ogunden sınramı nutellalı ekmek yıyomus. Benmde popo duz gogusler buyuk ben popoya kılo gıtsın ostıyorm
Haha :)) canim ya bence onun bedeni kiloyu oraya kaydırmıs aksam yemegnden snra acıktign bi wakit oluyoya ozaman yiyodu ama yeme ya yararli bisey degl

Hıc sorma ya gelen grcen kurumussun dıyor. Aldıgım bısey uzerıme yakısmıyor. Dolgundplgun durmak istiyorum care yok😔
BENDEDE AYNI DURUM HAZİRANDA DÜĞÜNÜM VAR GELİNŞLİK GİYMEYE BİLE HEVES KALMADI ÇIRPI GİBİSİN DİYOR GÖREN COK MORALİM BOZULUYOR SUAN 3 GÜN OLDU ALALI SİPRAKTİN ŞURUP VAR ACZACIM ÖNERDİ YATMADAN Bİ ÖLCEK ONDAN İÇÖİYORUM SABAHLARIDA YİNE MEDİGARD İÇİYORUM BAKALIM İŞTAHIM AÇILDI GBİ 2 AY ONU KULLANICAM İNŞLLLAH BİR ETKİSİ OLUR 55 OLSAM YETER

Ilk önce mideni zorlucaksın, yorulunca bi gun ara ver iki gun ara ver ama pes etme. Aksam 6,7, ailenle yemek yedinya gece 11de pilav üstü et mesela ye. Baska gün süt ic. Baska gün meyve ye. Ama muhakkak gece ögünün olsun. Cünkü metabolizma gece yavasliyor. Iki ay kendini zorla sonra farkediceksinki o zorlayarak yediklerini hiç zorlanmadan yiyorsun miden genişleyecek. Bazen kustugum oldu benim duşün artik. Hep hayal et istedigin görüntüyü. Bi yil oldu 8 kilo aldim. 52ydim 60 oldum.
Başlangic icin sabah aksam bi kasik pekmez veya pekmezlisu ic. Oda cok farkediyor. Diyeti hep degişceksinki sıkılma. Bazen pekmex gibi besinler. Bazen meyveye dadan. Muz kalorisi cok uyumadan yemelisin.
Cayin yaninda N**** (Siyahi) fenaa kalori haberin olsun😊😊

Kizlar bu dediginiz seyleri ben zayiflamaya calisirken yiyorum :halay:
Böyle eglenceli birseyi kendinize eziyet etmeyin
Kimse de yazmamis oatates kizartmasi die
Mesela sabahlari crep yaparim, nutellali recelli
Yanina yumurta, yanina sucuk, yanina peynir zeytin, baget ekmegini alip icine tereyagi sürüp firina atin citir citir cikinca yiyin
Ben sirf zevkine cikolata sosu yaparim mesela, yapin Muffin üzerine icine dolgu yapin alin yaniniza disarda
Sütlac yapin bir tencere hergün bir iki kase yiyin
Lahmacun, dürüm, Pizza bunlari disarida rahat bulursunuz
Off olsa da yesem
Yurt disindayim ve zaman zevkime yakin seyler bulamiyorum
Evde yapiyorum hep
Kizlar yemek yemek benim en büyük zevkim galiba
Tarifleriniz von yetersiz geldi bana
Hicbirsey yapamazsam kurabiye yapar yerim
Tabi ben Kilo almaya calismiyorum aksine, spor yapip saglikli beslenirim
Ama.istah beenden sorulur
Sütlü mutfak diye bir instagram hesabi var Kilo aldiran ne varsa pisiriyor kadin
Icin bakin istahiniz acilir
Saglikli da beslenin ama hep bunlari yemeyin

Merhaba kimisi bız vermeye calısıyoruz diye gülüp geçiyor ama ben kılo almak ıstıyorum 155 boyundayım 46 47 kıloyum ramazanda 46 olmustum en son. Ne yapsam kılo alamıyorum daha dogrusu bıkac gun yapıp sınra bırakıyorum ya da unutuyorum. Ya da tıksınıyorum. Normalde kolay kılo alabılen bırıyım ama esım ısteyken hıcbısey yıyesım gelmıyor kendıme bıseyler hazırlayasım falan usenıyorum bıseyler atıstırıp ısıme bakıyorm. Vıtamın ılacları falan kullandım ama mıdemı bulandırıyor bıraktım. Ben de şöyle dolu folu yemek ıstıyorum. Dıyestısyenler bır lıste verıyorlar ama her ogun bulunabılcek seylerde degıl yanı. Sızce var mı bulunabılır ve yapılabılır bır onerınız hanı ayda 5 6 kg alanlar varya ondan ıstıyorum ıste :KK43:Bıde 🙈 ya ben böyle geniş kalcaları begenıyorum ama benımkı bildiginiz düz yanı yan donunce hafıf cıkıklık var ama oyle aman aman degıl ondende hıc bellı olmuyor. Nedense basenı cok begenıyorum. Ve napsam kalcam genısler 🙈. Oldu bıttı sevıyorum ama aslada oyle bı kalcam olmadı. Ona da bı tavsıyenız varsa tesekkurler sımdıden😊🙏🙏

SİPRAKTİN DİE BİR SURUP VAR ECZANELERDE BULABİLİRSİN BEN ONDAN KULLANIYORUM 2 HAFTADIR İNAN İŞTAH ACIYOR VE KÖTÜ TARAFI COK UYKU YAPIIYOR AMA BIRAKMİCAM BU DEFA HIRSLIYIM BENDE 163 BOY 47 KİLOYDUM SUAN 49 OLDUM BAKALIM HEDEFİM 55 :))

X