Trend Ayakkabı Modelleri 41 numara ve üzeri ayakkabı kullanan bayanlar buraya...

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri

papilla16

Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2013
53
25
Merhaba bayanlar, uzun süredir takip ediyordum sizleri ve artık bende aranızdayım :) Kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte yine strese girdim. Utanarak söylüyorum ki 42-43 numara ayakkabı kullanıyorum.:KK17: Ve ne yazık ki topuklu modellerde şansım yüzüme gülmüyor.:KK43: Size soracağım şu ki, bildiğiniz hem ekonomik hem kaliteli ( kalitesini de geçtim artık, ekonomik olsun yeter ) marka ya da mağaza var mı ? İstediğim model kalın topuklu bot şeklinde. Ne yazıkki hiç denk gelmedim :KK5: Bileniniz, duyanınız, kullananınız varsa lütfen yardımcı olun. Özellikle Bursalı hanımlar sizlerden cevap bekliyorum.

Not: Fitbas ve Deichmann daki tüm modelleri ezberledim artık.:KK14: Bu konuda değişik şeyler biliyorsanız lütfen onları da paylaşınız. Şimdiden teşekkürler.

bende düz bir çizme ve kısa düz bot arıyorum 41 numara kullanıyorum. deichman çok kalitesiz bende acil şık ayakkabılar üreten marka arıyorum. bulsam paylaşacağım ama bulamıyorum

arkadaşlar bence Pabucino sitesini asla önermiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar bende bursada yım 41-42 numara giyiyorum ama hiç bir şekilde istediğim model de bi ayakkabı bulamıyorum en son bıraktım arayışı eşimle gittik adidasın erkek spor modelinden aldık kaynanam buna çok gıcık ıluyo ne öyle ayıp filan ben rahatım boşver diyorum ama o olmaz diyor yarın ayakkabı almaya gidicez k.pederimle ama bulamıycaz beyenmiycem sırf bişey almış olmak için alıcam ve giyemiycem biliyorum. ...
Bu yüzden çok mutsuzum .
Topuklu giymiyorum dümdüz babet de giymem ee ben böyle deyince tezgahtarlar işbirliği yapmış gibi babaanne ayakkabısını çıkarıyolar önüme napcam yaa .
Sizler nerden buluyorsunuz Deichmann yazmışsınız onun modelleri ni beğenmedim hiç. K.peder götüreceği için parada sıkıntı yok tabi gidipte 300 - 5000 veremen ama 200'e kadar makul bence.. çarşı da uzun çarşı kapalı çarşı ne bileyim altıparmak ta filan nereye gidelim yada model önerirmisiniz yaşım 25 kapalı bir bayanım etek ve uzun pardesu kullanıyorum bana yakışcak bikaç model önerirmisiniz lütfeeennn kızlar yarına kadar sabah 8'e kadar rica ediyorum

Selamlar :)
Bu sabah gittim koray spordan nike goratex aldım (yine spor) !!

Selamlar bende bursada yım 41-42 numara giyiyorum ama hiç bir şekilde istediğim model de bi ayakkabı bulamıyorum en son bıraktım arayışı eşimle gittik adidasın erkek spor modelinden aldık kaynanam buna çok gıcık ıluyo ne öyle ayıp filan ben rahatım boşver diyorum ama o olmaz diyor yarın ayakkabı almaya gidicez k.pederimle ama bulamıycaz beyenmiycem sırf bişey almış olmak için alıcam ve giyemiycem biliyorum. ...
Bu yüzden çok mutsuzum .
Topuklu giymiyorum dümdüz babet de giymem ee ben böyle deyince tezgahtarlar işbirliği yapmış gibi babaanne ayakkabısını çıkarıyolar önüme napcam yaa .
Sizler nerden buluyorsunuz Deichmann yazmışsınız onun modelleri ni beğenmedim hiç. K.peder götüreceği için parada sıkıntı yok tabi gidipte 300 - 5000 veremen ama 200'e kadar makul bence.. çarşı da uzun çarşı kapalı çarşı ne bileyim altıparmak ta filan nereye gidelim yada model önerirmisiniz yaşım 25 kapalı bir bayanım etek ve uzun pardesu kullanıyorum bana yakışcak bikaç model önerirmisiniz lütfeeennn kızlar yarına kadar sabah 8'e kadar rica ediyorum

arkadaşım biraz geç oldu ama pabucino diye bir site var.bizim gibi büyük numaralı ayaklar :) için modelleri var. ister babet ister topuklu.her modelde var.
ben sipariş verdim kullandım ve memnun kaldım :KK9: sende bir bak istersen.:KK49:

Arkadaşlar merhaba,
ben de aynı dertten dertliyim :)
ayakkabı mağazasına gidemez oldum. sormaya utanıyorum, sorunca öyle bir bakıyolar ki sana :KK43:
spor ayakkabı veya unisex düz ayakkabıyla idere ediyordum.
çizme giymeye hasretim
etek giymez oldum
şimdi gece yakkabısı lazım, düz babet veya az topuklu ayakkabı arıyorum, mecburen.. spor giyemiceğime göre :KK43:
lütfen yardım. internetten almaya cesaret edemiyorum, ya kalıbı dar ousa vs. diye
Bursa'da sipariş yapan bir yer yok mudur?
walla bulsam, hiç bırakmam orayı :)

Arkadaşlar merhaba,
ben de aynı dertten dertliyim :)
ayakkabı mağazasına gidemez oldum. sormaya utanıyorum, sorunca öyle bir bakıyolar ki sana :KK43:
spor ayakkabı veya unisex düz ayakkabıyla idere ediyordum.
çizme giymeye hasretim
etek giymez oldum
şimdi gece yakkabısı lazım, düz babet veya az topuklu ayakkabı arıyorum, mecburen.. spor giyemiceğime göre :KK43:
lütfen yardım. internetten almaya cesaret edemiyorum, ya kalıbı dar ousa vs. diye
Bursa'da sipariş yapan bir yer yok mudur?
walla bulsam, hiç bırakmam orayı :)

Aynı sorunları bende çok yaşadım arkadaşım.mecburen hep sporlarla idare ediyordum.kışın pabucino diye bir siteden alışveriş yapmaya başladım.baştan çizme aldım memnun kalınca 2 hafta öncede babet aldım.çok memnun kaldım.hem fiyatlarıda uygun.çünkü dışarıda sipariş ile yapanlar normal fiyatın iki katı fiyat istiyorlar.yani kısacası pabucino dan ben memnun kaldım.kınası olacak bir arkadaşımda giyeceği tuvaletin altına bile buradan babet aldı.sende bak derim:KK49:

arkadaşım biraz geç oldu ama pabucino diye bir site var.bizim gibi büyük numaralı ayaklar :) için modelleri var. ister babet ister topuklu.her modelde var.
ben sipariş verdim kullandım ve memnun kaldım :KK9: sende bir bak istersen.:KK49:
Çok sağol cnm hemen bi bakayım

Ben de liseden beri 41 numara giyiyorum. Amerika'da ayak numaram 10 diye geçiyor. O yüzden amerikan markalarından rahatlıkla 10 numara ayakkabı alıyorum. Nike Adidas gibi spor ayakkabılarında 42 numara tam geliyor. Ayakkabılarımı genelde nerden alıyorum: birincisi avm'lerden alıyorum. 41 numara satan mağazalar şunlar: Deichmann (hemen yıpranıyor çok kalitesiz), ForeverNew (abiye ayakkabısı, babetler kaliteli), Kemal Tanca(41 numarasını isterseniz yapıyorlar, ben yaptırdım çok pahalıydı ama mutluyum), (eskiden İnci de 41 numara üretiyordu almıştım, bu kadar kalitelisi dünyada yok ama artık üretmiyor), Mango(tarzı bence çok kötü ama çizme almıştım kaliteli), Zara (topuklu ayakkabı almıştım mutluyum, kaliteli), Stradivarius (topuklu ayakkabı almıştım idare eder), h&m (sezonluk idare eder ayakkabılar alıyorum), NineWest (10 numara ayakkabıları bana tam geliyor, kaliteli ve ucuz, outleti bekliyorum ben genelde, indirimden alıyorum), Oysho (gelinler için tüllü ev terlikleri muhteşem), Bershka (bazen 41 numara bulunabiliyor), Greyder (40 numara botu tam geldi mutluyum iyi ki almışım). Bu kadar. Diğer markalarda 41 yok.
Ayrıca küçük ayakkabı dükkanlarından ya özel yaptırıyorum ya da tesadüfen buluyorum. Gelin ayakkabımı ankara kızılay soysal pasajında yaptırdım, 100 tl tuttu gerçek deri. Antalya side'de tarihi çarşıdan gerçek deri yerli yapım 41 numara sandalet aldım, 120 tl verdim, 5 yıldır giyiyorum çok ama çok sağlam. Kuşadasındaki tarihi çarşıdan yine gerçek deri 2 tane sandalet aldım, tanesi sadece 30 tl idi, çok memnunum. Tatil yerlerinde böyle küçük üreticilerden bulunca hemen alıyorum.
İnternetten Fitbas'ı denedim, o da rahat ama kalitesiz. Çoğu ayakkabı gerçek deri değil.
Kışın gittigidiyor gibi bir siteden 41 numara sahte ugg aldım 60 tl idi, hiç eskimedi yıllarca giydim.
Şimdi benim yeni trendim instagramdan büyük numara ayakkabı üreticilerinden ayakkabı yaptırmak. Üresin shoes ve hs shoes denedim, 100er liralık, ikisinden de memnunum. Deri değil ama sezonluk idare eder. Canım bir ayakkabı almak isterse direk instagrama bakıyorum artık :)

X