Davranış Bozuklukları 4 yas cocugum cok agresif

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

Se_n_299

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2018
2.716
1.710
38
4 yasinda cocugum herseye sinirlenip agliyor surekli ama surekli bizimle yani esim ve benle oyun oynamak istiyor. Bebegim de var onunla tabiki de eskisi gibi ilgilenemem ama elimden geldigi kadar yine ilgileniyorum. Evcilik bir saat oynuyorsak hadi ba evi toplayayim biraz gel yardim et dedigimde basiyo çığlığı aglamayi neymis onla oyun oynayacakmisim. Suluboya yap diyorum yok onu da illa benle boyayacak. Kardeşini de kiskaniyor onun farkindayim .ne yapacagimi sasirdim

Konuşabiliyor mu?
Konuşamayan çocuklarda oluyor böyle davranışlar kuzenimde böyleydi vuruyordu sürekli kendini ifade edemediği için. Konuşmayı öğrenince düzeldi biraz

Konuşabiliyor mu?
Konuşamayan çocuklarda oluyor böyle davranışlar kuzenimde böyleydi vuruyordu sürekli kendini ifade edemediği için. Konuşmayı öğrenince düzeldi biraz
Konusuyor ama olumsuz takilari soyleyemiyor konusmasinda biraz sorun var ama biz anliyoruz o da bizi anliyor

X