4 aylık burun estetiği sonrası kemer oluştu :(

Merhaba burnunuz ödemlı gözüküyor
Ve o kemer dediğiniz belkı ödemdir
Bende size bromelaın tavsiyesi önerıyorum
Ben 2 subatda ameliyat oldum ve 6 haftadır kullanıyorum ve gerçekten faydasını görüyorum.ama ne yazık kı bendede kemer var halen elıme geliyor ama çok belırgın degıl

aralık ayında estetik oldum. burnumda estetik öncesinde kemer yoktu. ama estetikten sonra kemer oluştu. ödem olabilir mi acaba ? :KK43: geçer mi
Meehaba ben de 4 yıl önce oldum ilk ameliyatımı. Bende de kemer vardı yok ödem dediler düzelecek dediler. Üzgünüm ama yalan. Bir yıl bekledim o kemer ve etrafında kemikler belirmeye başladı berbattı.doktora söyledim derin ince olduğu için olmuş dedi tekrar telafi ameliyatı yaptı yinr çok düzelmedi ama artık neyse dedim. Çok güzel burun yapan doktor maalesef pek göremedim

Meehaba ben de 4 yıl önce oldum ilk ameliyatımı. Bende de kemer vardı yok ödem dediler düzelecek dediler. Üzgünüm ama yalan. Bir yıl bekledim o kemer ve etrafında kemikler belirmeye başladı berbattı.doktora söyledim derin ince olduğu için olmuş dedi tekrar telafi ameliyatı yaptı yinr çok düzelmedi ama artık neyse dedim. Çok güzel burun yapan doktor maalesef pek göremedim
Katılıyorum sana !benım derım de ince ve gün geçtikçe başka birseyler çıkıyor ortaya
Doktorlar hepsı aynı ödem ve 1 sene dolsun demekten başka bir şey demıyorlar

ama acıyor burnum ve 3 hafta önce şişmeye başladı ya ://

X