4 ayda 20 kilo uçtu gitti :)

Maşallah size eliptik bisiklet bende de var yeni yeni kullanımaya başladım artık daimi kullanırım hangi kademe de kaç dakika kullandın ben 3 te yarım saat kullanıyorum

merhaba, artık ben de başlayacağım, abur cuburu, tatlıyı kestiniz peki ara öğünlerde ve akşam ne yediniz? ekmeği de kestiniz mi? kesinlikle katılıyorum bisiklet gerçekten ciddi kilo verdiriyor ben bi ara denedim ve 49 kiloya indim hem de herşeyi yiyordum yeniden başlasam mı bilemiyorum ama :KK43:

merhaba, artık ben de başlayacağım, abur cuburu, tatlıyı kestiniz peki ara öğünlerde ve akşam ne yediniz? ekmeği de kestiniz mi? kesinlikle katılıyorum bisiklet gerçekten ciddi kilo verdiriyor ben bi ara denedim ve 49 kiloya indim hem de herşeyi yiyordum yeniden başlasam mı bilemiyorum ama :KK43:
Hemen başla düşünmeyle vakit kaybetme ah bende bi 55 olsam ne mutlu olurum

Ekmeği kesinlikle kestim.sadece kahvaltıda 2 ya da 3 dilim etimek yedim.haricinde çorba vs içtiğimde 1-2 dilim etimek yedim o kadar.aç bırakmadım kendimi..dediğim gibi bir öğünü işyerinde yediğim için değiştirme şansım olmadı.madem değiştiremiyorum.ben de bol suyla az yedim..ara öğünlerde meyve sebze yedim. Ama pek ara öğün yapmadım

Hemen başla düşünmeyle vakit kaybetme ah bende bi 55 olsam ne mutlu olurum
Bu anlattıklarım bazı arkadaşlara ilham kaynağı olsun diye yazdım. Bütün bunlar geçen sene oldu. Ben 50 kiloya düştükten sonra antidepresan kullanmaya başladım.aksbinde 5 kiloyu geri aldım.ilacım hem metobolizmayı yavaşlatıyot hem de iştahı feci şekilde açıyor.tekrardan diyete ve spora başladım.1 ayda 4 kiloyu geri verdim.ama o ilaç yüzünden kilo vermesi çok güçleşti.psikayatristim bile cok şaşırdı kilo verebilmeme.ben bile verebiliyorsam siz de verirsiniz :)

Merhabalar.ben 1.56 boyundayım.33 yasındayım.fazla uzun sayılmam.lise yıllarında genelde kiloluydum.2011 de evlendim.evlendiğimde 55 kilo civarındaydım.gelinliğin içine girebilmek için birkaç kilocuk vermiştim.evlendikten sonra aldı basını yürüdükilolarım.etrafımdaki insanlar kilo almaya başladığımı söyleyip uyarıyordu ama benpek takmıyordum.daha doğrusu boğazımahakim olamıyordum.:) bir işte çalışıyordum o zamanlar.özel bir şirket.muhasebe departmanında.her neyse..çalıştığım yerdeki iş arkadaşlarımhabire şakayla karışık kilolarımla alayediyor.yok az ye..kocan seni bu gidislealtatır gibilerinden.bir canım sıkulmayabaslamustı ki..tabi caktırmıyordum.evde tartı da yok.bir gün eczaneye gittim tartıldım..o da ne.. Ben olmuşum 70 kilo dedim kafaya koydum..ben bu kiloları verecem..etrafımdaki herkese de söyledim ki sonradan vazgecmiyeyim..yediklerime dikkat etmeye başladım..fırsat buldukça spor yaptım.işim masa başıydı ama çalışırken bile fırsat buldukça spor yaptım.3-5kilo vermeye başlayınca motivasyonum öyle bir arttı ki tam gaz devam.kendime bir eliptik bisiklet aldım. bir eliptik bisiklet aldım.günde 15 km filan sürüyorum..aorobik hareketleri filan..bir de her gün işyeri servisinden erken inip 3 buçuk km yol yürüyorum..bendeki değişimi herkes farkediyor tabi..sen kilo mu verdin diyenlere nerdeyse altın takasım geliyor :halay:calıştıgım yerdeki herkesin sesi kesildi tabi oyle böyle derken bir gün tartıya çıktım..anaaa ne göreyim..49.9 kiloyum:halay: eski resimlere bakıp bakıp..ana...ben böylemiymişim diyorum:KK12: şimdi bütün dolabımı yeniledim.kendime bir sürü 36 beden elbise kot tişört aldım..büyük bedenlerin hepsini sağa sola dağıttım.eşim bile bu değişimim karşısında şok oldu.kendime olan özgüvenim geldi..bütün bunları günde 10 saat çalışan biri olarak 4 ay gibi kısa bir sürede başardım..:rapci:ben yaptıysam siz de başarabilirsiniz..ne demişler..azimli sıçan taşı delermiş :KK48:(buradaki sıçan fare olan sıçan:KK48:
)
Tebrik ederim bende 112den 78 kiloya düştüm hedef 68 çok zayıflık yakışmıyor bana şuan duran kilo durumunu tekrar hızlandırcam bakalım yaz geliyor :)

Merhaba eliptik bisiklet bizdede var. 15 km kaç dakika yapıyor? Ayrıca koşu bandımızda var bende çok istiyorum kilo vermek. Bu süreçte diyet yaptınız mı? Ama en cok merak ettiğim 15 km ortalama kaç dakika alıyor:)

X