39 kilo

Ryamm

Anne değil, Anne adayı🙏
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2021
3.155
3.742
Kızlar ben 39-40 kiloyum hayatımda hiç 41 i görmedim 27 yaşındayım ne gibi tavsiyeler verebilirsiniz 🤗 endokrin den kan tahlilleri normal tiroid im de sıkıntı yok ama kilo alamıyorum daha doğrusu iştahım yok iştahımı nasıl açarım nasıl kilo alırım

Kızlar ben 39-40 kiloyum hayatımda hiç 41 i görmedim 27 yaşındayım ne gibi tavsiyeler verebilirsiniz 🤗 endokrin den kan tahlilleri normal tiroid im de sıkıntı yok ama kilo alamıyorum daha doğrusu iştahım yok iştahımı nasıl açarım nasıl kilo alırım
Diyetisyen takibiyle alabilirsiniz, aynı sizin gibi olan arkadaşım vardı, o aldı mesela

Verebileceğim tek tavsiye gel arkadaşım bendeki fazlalıkları sana vereyim sende rahat edersin bende.
Keşke öyle bi yöntem olsaydı ne güzel olurdu.

Verebileceğim tek tavsiye gel arkadaşım bendeki fazlalıkları sana vereyim sende rahat edersin bende.
Keşke öyle bi yöntem olsaydı ne güzel olurdu.
Ah keşke şişmanlar da yağ aldırma olayı falan var ama zayıf olanların yiyip almaktan başka alternatif i yok ve benim gibi iştahsız biride o yüzden yıllardır kilo alamıyor 😄😄

Aslında devlet bile olsa iyi bi doktora denk gelseniz ilgilenirdi, özel karışımlar veriyorlar onlar iştah açıyor.
Mama gibi bişey verdi günde 5 tane kullandım 2 hafta ama birden o kadar şey içince sürekli başım dönüyordu bide hergün 5 tane içmek mide bulandırıyordu devam etmedim tekrar gittiğim de yine aynı mama dan verdi böyle meyve suyu kutusu gibi süte benziyor tadı

Mama gibi bişey verdi günde 5 tane kullandım 2 hafta ama birden o kadar şey içince sürekli başım dönüyordu bide hergün 5 tane içmek mide bulandırıyordu devam etmedim tekrar gittiğim de yine aynı mama dan verdi böyle meyve suyu kutusu gibi süte benziyor tadı
Evet sanırım aynı şeyden bahsediyoruz, arkadaşıma o çok yaramıştı mesela ama siz kullanamıyorsanız başka tabi.

Gece yatmadan önce tatlılar vs yiyebilirsin .. cicibebe yiyenleri duymuştum snairim kilo yapiyormus

X