Jinekoloji 32 yaş mens döngüsünün azalması normal midir?

benim yıllardır 3 gün ve az kanamam olur. geç girdim ergenliğe annem 55 yaşında hala menapoza girmedi. önemli olan kanama değil o hormonların salgılanması. 2. günü doktora gidin hormon testi için

Bir çocuk annesiyim. Normalde 4 hün olur 5. gün az az olurdu son birkaç aydır 3 günde bitiyor bu normal midir endişelenmeli miyim? Doktora git diyecekler için tabiki giderim sadece normal mi merak ediyorum. Konum yanlış yerde mi bilmiyorum kusura bakmayın
38 yaşındayım bende de olmaya başladı bir yıldır .yedi gün surerdi 4-5 e düştü

İkinci bebeği düşünüyoruz ama henüz bir iki sene içinde zor gibi. Sonrasında bu durum sıkıntı çıkarır mı acaba?

İkinci bebeği düşünüyoruz ama henüz bir iki sene içinde zor gibi. Sonrasında bu durum sıkıntı çıkarır mı acaba?
Bizim de henüz çocuğumuz yok ve 2 seneden önce düşünmüyoruz. AMH değerim de düşük olduğu için embriyo dondurduk. 2 sene sonra şu anki rezervim de olmayacağı için gittiğim 3 doktor da aynı şeyi önerdi.

Bu tur seyler her kadinda degisiklik gosteriyor, biraz da genetik oluyor. Benim adete iliskin cogu seyim annem gibi mesela, bi degisiklik oldugunda ona soruyorum sende nasildi diye 😄

X