Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk 300 Gr Çıt Çıt olur mu? Lütfen Yardım.

ilkbahargibi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2017
14
0
40
Merhaba. Ben internette gayet güvenilir, çok fazla müşterisi olan ve çok fazla müşteri memnuniyeti olan bir yerden çıtçıt sipariş edicem. Adamlara saçımın fotosunu gönderdim. Gür ve yıpranık, 300 gr almanız lazım dedi. Ama ben hep en çok 200 gr satan gördüm. Herkes de en çok 200 satıyor.

Sonra başka bir yeri aradım. Dedim ki ben çıtçıt almak istiyorum ama biyer bana 300 gr alacaksın dedi, siz 300 gr satıyor musunuz dedim. Adam, isterseniz satarız ama biz en çok 225 gram sattık. 300 gr çok çok fazla dedi. Yıllardır bu işi yapıyoruz, hiç 300 gr satmadık, yapmadık dedi.

Şaşırdım. İkisi de iyi firmalar ama ilki çok çok daha iyi referanslı ve fiyatı da çok uygun olmasa da çok uçuk değil. 200 gr a 420 istiyor. 250 gr a 500, 300 gr a 570. Ama bu zamana kadar hiç almadım ve tecrübesizim. 300 gr almak mantıklı mı? Yoksa 200 yeter mi

Gür saça daha yüksek gram takmak gerekiyor. Dipler gür uçta yalnız çıtçıt olan yerler seyrek durmasın diye.
Ama 300 gram da cok gibi geldi. Yani ağır olur başta. Mevcut saçların kopabilir.

X