3 GÜNDE 5 KİLO VERDİREN DİYET

standartfit

başlangıç:107 güncel:87 hedef:70
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2018
318
222
kızçelerrr 3 günde 5 kilo vaadeden bir diyet daha :KK24: buraya listeyi yazıcam katılmak isteyenlerle burdan devam ederiz..
3 gün boyunca aynı programı uygulamak gerekiyormuş, yanı sıra yürüyüş koşu yapılabilir:

kahvaltı
*
aç karna yarım bardak ılık suya yarım limon sık, iç.
* şekersiz çay veya yeşil çay ya da kahve
* 1 tane salatalık
* 1 yaprak marul
* yarım demet maydonoz
* 2 tumurta

ara öğün
*
1 tane yeşil elma

öğlen yemeği
*
1 kase yoğurt
* 1 tane salatalık

akşam yemeği
*
yağsız sebze çorbası
* 1 kase yoğurt
* 1 elma

eveeet işte bu kadar basit. aradan 1-2 ay geçmeden tekrarlanmaması gerekiyormuş onu da söylemiş olayım ben yarın başlayacağım bakalım neler olcak yarın sabah güncel kilomu yazacağım.

benimle birlikte yapabilirsiniz :KK54:
Ben şuan düşük karbonhidrat diyeti uyguluyorum 40 gün oldu. Durma hissettiğim vakit böyle şok diyet yapabilirim şimdilik haftada en az 1 kilo veriyorum.. sizi merakla takip ediyorum:)

Ben şuan düşük karbonhidrat diyeti uyguluyorum 40 gün oldu. Durma hissettiğim vakit böyle şok diyet yapabilirim şimdilik haftada en az 1 kilo veriyorum.. sizi merakla takip ediyorum:)
4. günün sabahında umarım 5 kilo vermiş olurum diye umuyorum ben de :KK68:

bugün itibariyle 3 günlük serüvenim başladı kızlar. aç karnıma ılık suya yarım limon sıkıp içtim şimdi kahvaltımı yapıcam herhangi bir saat belirtmedim kendime göre yapıyorum saati. listede yazanların hepsi şu an tabağımdaa :halay: birazdan yiyeceğim. kiloma gelirsek tartıldım 100.3 hadi bakalım 😌

bugün itibariyle 3 günlük serüvenim başladı kızlar. aç karnıma ılık suya yarım limon sıkıp içtim şimdi kahvaltımı yapıcam herhangi bir saat belirtmedim kendime göre yapıyorum saati. listede yazanların hepsi şu an tabağımdaa :halay: birazdan yiyeceğim. kiloma gelirsek tartıldım 100.3 hadi bakalım 😌
Bende yapıyorum ama bı turlu veremiyorum 😒🙄

Bende yapıyorum ama bı turlu veremiyorum 😒🙄
bugün son günüm bakalım yarın sabah tartılıcam fark ne kadar olacak :) yürüyüş yapamadım aynı anda regl olduğum için çok zorlamak istemedim kendimi yarın belli olacak bakalım

günlük yediğim miktar bu diyetten az ama veremiyorum :)

selam kızlar anca yazma fırsatı bulabildim bugün sabah tartıldım ve sonuç 97.4 evet 3 kilo vermiş durumdayım vaadedilen 5ti ancak ben yürüyüş falan yapamadım egzersiz de yapamadım bu haliyle 3 kilo bence çok çok iyi güzel sonuç alacağımı biliyodum nasssssssıl mutlu oldum varya :KK68: 1-2 ay sonra tekrar denicem bu diyeti hoşuma gitti. bi arkadaş demiş sudan veriyosunuz diye aynen çok haklısınız aman gitsin de ne şekilde gidiyosa gitsin :KK70: başta su ve ödem atmak sağlıklı kilo vermek için güzel bi kapı şişler iniyo en azından bakalım sağlıklı beslenme stiline döndüm bugün hakkımızdaa hayırlısı. tek diyeceğim isteyince gerçekten oluyor. her ne şekilde olursa olsun. yeter ki inanın...

bu arada bir grubumuz var birkaç arkadaşla katılmak isteyenler özelden yazabilir.

X