Tüp Bebek Merkezleri 3. gün Embryo transferi?

kralice2345

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2023
16
10
33
Merhabalar, bende yeni tedavi görmeye basladim. Önce bülent hoca Takibi altindaydim ama simdi Yigit hocaya degissem mi diyorum. Sizinde yazdiginiz gibi zaten Bülent hoca herseyi takip ediyormus. Sadece muanneyi ve toplama veya prp yigit hoca yapiyormus dogrumudur?

Ilk toplama bende oldu, 21 folikel den 12 yumurta toplandi bundanda 5 yumurta da islem ypildigi söylendi ondanda tek 3 embryo 3. günü dondurulmus.

Simdi tekrar toplama olsun deniliyor. Sizdede böyle birsey yasandi mi?

Tekrar toplama yapsam mi veya 3. gün embryo yu transfer etirsem mi bilemedim.
Ama biraz daha toplaninca olma sanai daha da artiyormus.

Bilgisi olan bana yazar lütfen

Merhabalar, bende yeni tedavi görmeye basladim. Önce bülent hoca Takibi altindaydim ama simdi Yigit hocaya degissem mi diyorum. Sizinde yazdiginiz gibi zaten Bülent hoca herseyi takip ediyormus. Sadece muanneyi ve toplama veya prp yigit hoca yapiyormus dogrumudur?

Ilk toplama bende oldu, 21 folikel den 12 yumurta toplandi bundanda 5 yumurta da islem ypildigi söylendi ondanda tek 3 embryo 3. günü dondurulmus.

Simdi tekrar toplama olsun deniliyor. Sizdede böyle birsey yasandi mi?

Tekrar toplama yapsam mi veya 3. gün embryo yu transfer etirsem mi bilemedim.
Ama biraz daha toplaninca olma sanai daha da artiyormus.

Bilgisi olan bana yazar lütfen
Mrb benden 6 yumurta toplandı. 3 tanesi döllendi. Üçü de 1. Kalite denildi ve 3. Gün iki adet transfer yapıldı( yaşım 33) . 1 tanesi tuttu. Şuan 6buçuk haftalığım sorun yok şimdilik 🙏🏻

X