3,5 ayda 19 kg verdim.

Diyetisyeninizden memnun musunuz?

• Evet

• Hayır

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

melmelcokomel

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2017
4
1
27
Bunalıma girdiğim bir evreydi, zayıflamak istiyordum. Psikolojik olarak da yardım almam gereken bir dönemdi. İkisini birden sağlayabilecek bir diyetisyen arıyordum. Sağ olsun .... Bey, bu konuda çok yardımcı oldu. Gerçekten değiştiğimi hissettim. Sadece kilo olarak değil aynı zamanda özgüvenim de ciddi artış oldu. Çünkü 158 cm boyunda 68 kg çok rahatsız ediciydi. Diyetime çok düzgün uyduğum için 49 kiloya kadar düştüm. Yaz aylarından dolayı biraz saldım kendimi o yüzden 53 lere kadar çıktım. Böyle genç insan psikolojisinden anlayan diyetisyenler oldukça her şey daha kolay. Teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni üye 1 mesaj, bir de herkese açık oy mesaj mı atacaktınız diyetisyenlerinden memnun olmayanlara :KK70:

Yeni üye 1 mesaj, bir de herkese açık oy mesaj mı atacaktınız diyetisyenlerinden memnun olmayanlara :KK70:
İnandırıcı gelmediyse görüşebiliriz. Eski fotoğraflarımı da görebilirsin. Siteleri gezinirken gördüm ve kendi başarı öykü anlatmak isteyip hesap açtım. Oylama konusunda ne demek istediğini hiç anlamadım:63:

X