27 ağustosta ameliyat oluyorum

rror

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
587
107
Selamlar ameliyatıma 4 gün kaldı ve çok korkuyorum. Benim durumumda olan varmı? Yada bu aşamada yapmam gereken ne olabilir?
şimdiden teşekkürler

deniz7 diğer başlıklarda yazdıklarını da okudum da çok endişelisin biraz rahatla. ameliyat öncesinde dert edicek hiç bişey yok, benim sadece kan tahlili olmuştu ama mamografi olmamıştı.bide bir sürü form doldurmuştum sağlık durumumla ilgili sorulara cevaplar vermiştim. benim daha önce vaktim olmadığı için ameliyattan 2 saat önce yaptılar kan tahlillerimi.
uyuma konusunda ise henüz odamdayken bir iğne yaptılar ve o iğne ile ben baya sersemledim en son odadan çıkarılışımı hayal meyal hatırlıyorum, o iğneyi ameliyathaneye girmeden ve narkozdan önce yapmaları iyi oluyor. benim ameliyat öncesi hiç korkum yoktu. şuan 9.günümdeyim zaman zaman hala biraz ağrım var ama baya rahatladım yarın işe başlıycam. korkma canım tamam?

deniz7 diğer başlıklarda yazdıklarını da okudum da çok endişelisin biraz rahatla. Ameliyat öncesinde dert edicek hiç bişey yok, benim sadece kan tahlili olmuştu ama mamografi olmamıştı.bide bir sürü form doldurmuştum sağlık durumumla ilgili sorulara cevaplar vermiştim. Benim daha önce vaktim olmadığı için ameliyattan 2 saat önce yaptılar kan tahlillerimi.
Uyuma konusunda ise henüz odamdayken bir iğne yaptılar ve o iğne ile ben baya sersemledim en son odadan çıkarılışımı hayal meyal hatırlıyorum, o iğneyi ameliyathaneye girmeden ve narkozdan önce yapmaları iyi oluyor. Benim ameliyat öncesi hiç korkum yoktu. şuan 9.günümdeyim zaman zaman hala biraz ağrım var ama baya rahatladım yarın işe başlıycam. Korkma canım tamam?

my-babe çok teşekkürler. Bu ameliyat ben istediğim için oluyor ve bundan dolayı biraz gerginim.bende 4.gün işde olmak zorundayım. Umarım herşey en az seninki kadar rahat geçer... Sevgiler

X