24 binin yatırımı?

nikimiferihakoydum

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2012
524
761
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta olduğu gibi 24 binim var. Şuan yatırım yapmak istiyorum TL olarak dursun istemiyorum. Dolar euro veya altın almak istiyorum kuyumcudan. Ata mı cumhuriyet mi yoksa külçe mi karlı olur satarken. Bana yardımcı olun lütfen hiç ama hiç anlamıyorum ne yapmam lazım

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta olduğu gibi 24 binim var. Şuan yatırım yapmak istiyorum TL olarak dursun istemiyorum. Dolar euro veya altın almak istiyorum kuyumcudan. Ata mı cumhuriyet mi yoksa külçe mi karlı olur satarken. Bana yardımcı olun lütfen hiç ama hiç anlamıyorum ne yapmam lazım
şu an hiç bir şey almayın keşke geçen hafta halletseydiniz.

Hep ertelemek zorunda kaldım eşimin yüzünden 🙄 keşke dediğiniz gibi yapabilseydim. Ama şimdi almazsam daha cok cıkarsa o zaman hiç alamam
tabi, çarşamba çok kritik yeni kabine açıklanacak ve 2023 manifestosu muhtemelen daha çok çıkabilir haklısınız. yarını iyi değerlendirin. kurlara falan bakın.

Neden kuyumcudan alıyorsunuz? Altın hesabı actirin hem çalınma korkusu olmaz hem mesai saatleri içinde gerçek değerinden al sat yaparsınız. Bugün kuyumcuya gidenler altınlarını piyasanın şuanki rakamlarının altında miktara sattı.

Neden kuyumcudan alıyorsunuz? Altın hesabı actirin hem çalınma korkusu olmaz hem mesai saatleri içinde gerçek değerinden al sat yaparsınız. Bugün kuyumcuya gidenler altınlarını piyasanın şuanki rakamlarının altında miktara sattı.
Öyle bir fark mu oluyor bilmiyorum ki. Al sat yapmak istemiyorum o sebeple klasik yöntemle alayım dedim. Calınma ihtimali zaten yok. Ama fark oluyor ve zararım oluyorsa altın hesabını da düşüneyim o zaman ben. Teşekkür ederim bilgi için

X