Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası 24 aylık bebek için kreş

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

kelebek1979

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
1.447
1.301
44
merhaba kızlar. oğlumu 24aylıkken bırakabileceğim bir kreş arıyorum. çünkü artık işe geri dönecegim ve teslim edecegim bir akrabam falan yok. kreşleri yavaştan arştırıyorum, ama telefon ettiğim yerlerin hemen hepsi en az 3yaş diyor. bunu derken milli eğitim bakanlığına baglı olduklarını ve bu nedenle 36ay öncesi alamadıklarını söylüyorlar.
çalışma sosyal bakanlığına baglı kreşlere bakın diyorlar, ama nasıl bakacagım bilemiyorum.
milli eğitime baglı olanlar gerçekten almıyorlarmı 3yaş altını, yoksa telefonda mı öyle diyorlar.
24ay bebek alan kreş nasıl bulabilirim ? nasıl incelemem lazım ?
daha özele inersek istanbul anadolu yakasında bildiginiz kreş varmıdır ? 24ay kabul eden.
tam gün bırakmam lazım, o nedenle yarım gün veya oyun grubu falan işime yaramıyor maalesef.

merhaba kızlar. oğlumu 24aylıkken bırakabileceğim bir kreş arıyorum. çünkü artık işe geri dönecegim ve teslim edecegim bir akrabam falan yok. kreşleri yavaştan arştırıyorum, ama telefon ettiğim yerlerin hemen hepsi en az 3yaş diyor. bunu derken milli eğitim bakanlığına baglı olduklarını ve bu nedenle 36ay öncesi alamadıklarını söylüyorlar.
çalışma sosyal bakanlığına baglı kreşlere bakın diyorlar, ama nasıl bakacagım bilemiyorum.
milli eğitime baglı olanlar gerçekten almıyorlarmı 3yaş altını, yoksa telefonda mı öyle diyorlar.
24ay bebek alan kreş nasıl bulabilirim ? nasıl incelemem lazım ?
daha özele inersek istanbul anadolu yakasında bildiginiz kreş varmıdır ? 24ay kabul eden.
tam gün bırakmam lazım, o nedenle yarım gün veya oyun grubu falan işime yaramıyor maalesef.
Bende bu sekilde biliyorum meb e bagli yerler bezli bile kabul etmiyor.bakanliga bagli yerlerde özel kreslere giriyor özel okullarin kres bolumlerini araştırabilirsiniz. 0-3 yas grubuna bakmaniz lazim

Canını bence kreş yerine bir oyun ablası bul evinde tüm gün oyun uyku etkinlik yaptıracak,bene anaokulu öğretmeniyim kızım 27 aylıkken beraber de çalıştık 40 gün zor durdum beni kıskandı.birde kreşte çok hasta olur merhametli bir öğretmene denk gelmesi lazım.Daha küçük çocuk gelişimi mezunu iş arayan genc kızlar olur kreşe vereceğin parayı konuşursunuz güvenilir biri olsa ne güzel olur

X