20lik çekiminden sonra şiddetli ağrılar

Mine nisa

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2022
3
0
30
Merhaba kızlar ben dolgu dişimin şikayetiyle doktora gittim bana yirmilik dişin içe gömülmüş ve çörük önceliğin onu kaldırmak dedi 1 hafta sonra gittim gider gitmez başka bir doktor dişimi çekti ve dişim enfeksiyonluydu öncesinde ve sonrasında kullanmam için antibiyotik falanda vermedi dişimi çekmesiyle boğazıma kafama dilime kulağıma ağrı girmesi bir oldu tam 7 gündür böyleyim 2 gündür antibiyotik alıp kullandım ama baktım dilimde bir ağırlık ve konuşmam bozulmuş aynaya baktım dilim bu halde alt tabandaki et kalmış bu durumu yaşayan varmı çok üzülüyorum ve korkuyorum ya böyle kalırsa diye sizce ne yapmalıyım çektiğim şiddetli başve kulak ağrısı cabası

Eklentiler

• 20230405_090907.jpg
    20230405_090907.jpg
    61 KB · Görüntüleme: 80
Bana öncesinde 2 gün sonrasında 2 gün antibiyotik kullanmam söylenmişti. Yeniden muayene olun isterseniz.
Gittiğim doktor özbek ti ben ordayken onada söyledim boğazımı hissetmiyorum ağrıdan oda beni tersleri ağrıdan oturup ağladım hastanede hatta tekrar kendisine gitmek istemiyorum kbb ye gidecem zaten ama dilimin bu şekilde kalıp konuşamamaktan korkuyorum

X