2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    242
Yok hiç ağrım olmamıştı zaten değişik jsjsjsjs kanamam pazardan beri yok iyiyim de şükür.

Yaz temizliğinde başladım onunla uğraşıyorum bitmiyor bitmiyor bitmek bilmiyor 😈
Yaz temizliği, kış temizliği, bahar temizliği, bayram temizliği 😂 temizlik bitmez
Yani bazen art arda hergün veriyorum bazen hiç vermiyorum. Bazen denk geliyor güzel avakado bazen denk gelmiyor. 🙈
Ben her gün veriyorum da acaba bir zararı olur mu? 🤔 Bir araştırayım en iyisi

Merhaba arkadaşlar sizleri grup ilk kurulduğundan beri takip ediyorum ama kaydolmayi başaramadığım için bir türlü yazamadım dinler bayagi bı uğraştım çok şükür oldu sonunda😅 hepinizin hamileliklerini doğumlarıni emzirme mama dönemleri ilk dış ilk adım hepsinde hep burdayım hep takip ettim papatyanin hamileliğine çok sevindim rppnn çok üzüldüm ama yazamadım inşallah tekrar nasip eder rabbim siz şimdi bu kadın needen çıktı demeyin en başından beri burdaydim🤭

Hepinizi severek ilgiyle okudum dinledim benim hikayem biraz uzun 17 yıl çocuğumuz olmadı 4.ncu tüp bebek denemesine karar verdik adetim başlasa doktora gidecez ama bit türlü olmadi ve o ay hamile olduğumu öğrendik çok mutlu olduk dünyalar bizim oldu ama bebeğimin eşi asagidaydi 9 ay yattım desem yalan olmaz herhalde çok şükür sonunda kızımıza kavuştuk sezaryen oldum Nisan 19 doğumlu kızımda 🥰

Bu ay da adetim gecikti zaten bı defa oldu bundan sonra zor hamilelik bizim için dedik ama Rabbim büyük bu cuma günü test yaptım pozitif çıktı cumartesi doktora gittim bebek çok küçük görünmüyor dedi kan tahlili istedi 1003 çıktı sonucum 4 haftaya uyumlu dedi tam kesin bilgiyi haftaya alacaz inşallah gelişir dedi doktorum ben hepinize elimden geldiğince dua ettim sizde bana ederseniz sevinirim Rabbim evladimizi bize bağışlasın 19 yıllık evliyiz şuanda yaşım 35 erken evlendim inşallah ikinci çocuğumu da sagsalim kucağımıza alırız hepinizi kucaklıyorum kalben seviyorum çocuklarınızla güzel ömürler diliyorum ♥️♥️♥️

Bu ay da adetim gecikti zaten bı defa oldu bundan sonra zor hamilelik bizim için dedik ama Rabbim büyük bu cuma günü test yaptım pozitif çıktı cumartesi doktora gittim bebek çok küçük görünmüyor dedi kan tahlili istedi 1003 çıktı sonucum 4 haftaya uyumlu dedi tam kesin bilgiyi haftaya alacaz inşallah gelişir dedi doktorum ben hepinize elimden geldiğince dua ettim sizde bana ederseniz sevinirim Rabbim evladimizi bize bağışlasın 19 yıllık evliyiz şuanda yaşım 35 erken evlendim inşallah ikinci çocuğumu da sagsalim kucağımıza alırız hepinizi kucaklıyorum kalben seviyorum çocuklarınızla güzel ömürler diliyorum ♥️♥️♥️
Bütün mesajlarını ağzım kulaklarımda okudum hoşgeldiniz aramıza 😍😍 güzel dileklerin için teşekkür ediyorum Rabb'im sağlıkla kucağına almayı nasip etsin tekrardan çok sevindim gerçekten 😍😍🌸 4 yıl beklemiş biriyim sizin 17 yıl inanılmaz geliyor sizin mutluluğu tahmin edemiyorum bileee, hikayenizin güzelliklerle sonuçlanmasına çok çok sevindim Rabb'im evlatlarınızi bağışlasın size ❤️❤️

Hepinizi severek ilgiyle okudum dinledim benim hikayem biraz uzun 17 yıl çocuğumuz olmadı 4.ncu tüp bebek denemesine karar verdik adetim başlasa doktora gidecez ama bit türlü olmadi ve o ay hamile olduğumu öğrendik çok mutlu olduk dünyalar bizim oldu ama bebeğimin eşi asagidaydi 9 ay yattım desem yalan olmaz herhalde çok şükür sonunda kızımıza kavuştuk sezaryen oldum Nisan 19 doğumlu kızımda 🥰
Hoş geldin canım 🥰 Benim oğlum da 19 Mart doğumlu, erken geldi miniğim ☺️ Benzer şekilde tüp bebek tedavisi için adeti bekliyordum hamile olduğumu öğrendim 😍

Maşallah ne güzel haber 🧿 Rabbim sağlıcakla kavuştursun canım 🤲🏻 kolay ve stressiz bir hamilelik süreci geçirirsin inşallah ☺️

Bütün mesajlarını ağzım kulaklarımda okudum hoşgeldiniz aramıza 😍😍 güzel dileklerin için teşekkür ediyorum Rabb'im sağlıkla kucağına almayı nasip etsin tekrardan çok sevindim gerçekten 😍😍🌸 4 yıl beklemiş biriyim sizin 17 yıl inanılmaz geliyor sizin mutluluğu tahmin edemiyorum bileee, hikayenizin güzelliklerle sonuçlanmasına çok çok sevindim Rabb'im evlatlarınızi bağışlasın size ❤️❤️
Teşekkür ediyorum güzel dileklerin için aynen dile kolay ama çok şükür seninde dediğin gibi sonu güzel oldu daha da güzel olsun inşallah rabbim kimseyi sizleride darda bırakmasın bırakmıyor da bin şükür

Hoşbuldum ben hep buralardaydim 🤭🤭gizli takipciniz oldum😅

Teşekkür ederim inşallah dediğiniz gibi olur geç döllenme falan dedi ultrasonda görünmedi biraz üzüldük sevincimiz buruk ama inşallah sonu güzel olur 🤲
Cok goruyorum bende tup bebekden sonra hamile kalanlari o kadar cok varki sizin gibi:) tebrik ederim inşallah guzel sonuclar alirsiniz.

Kızlar biz 13 aylık olduk, ilk kez bugün ek gıdasını yarı süt yarı su karıştırarak yaptım, acaba zamanlama iyi mi ? yoksa erken mi ? içimi kuşku kapladı, siz nasıl yapıyorsunuz ek gıda olayını?

Kızlar biz 13 aylık olduk, ilk kez bugün ek gıdasını yarı süt yarı su karıştırarak yaptım, acaba zamanlama iyi mi ? yoksa erken mi ? içimi kuşku kapladı, siz nasıl yapıyorsunuz ek gıda olayını?
Ben hiç süt icirmedim halen geçen annemelre sordum verebilirsin dediler. Biraz daha geçsin bende düzenli vermeye başlarm inşallah

X